Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

DIW print

Konštruktér krabičiek z lepenky

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 1700 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno21.03.2024

DIW print je inovatívna a rozvíjajúca sa tlačiareň, ktorá sa zameriava na digitálnu a ofsetovú tlač v malých a stredných nákladoch. Na trhu pôsobíme od roku 2012. Našou špecializáciou je zušľachťovanie tlačovín. Vyrábame hlavne papierové obaly a tašky, publikácie, knihy v mäkkej väzbe, firemné a marketingové tlačoviny. V tíme máme okolo 50 ľudí, ktorí sa delia asi pol na pol medzi administratívou a výrobou. Sme zohratý tím, ktorý obsluhuje moderné technológie a poskytuje klientom ten najlepší servis.

Náplň práce

Do nášho čarovného sveta tlače - tlačiarne DIW print v Bratislave, hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu - Konštruktér obalov. Prvým predpokladom pre úspešnú kvalifikáciu je tvoja posadnutosť jedinečnými tlačovinami a chuť experimentovať so štruktúrami, konštrukciami a materiálmi papierových obalov. Podmienkou pre úspešnú kvalifikáciu je tiež prax s vývojom a navrhovaním obalov.

Ako bude vyzerať tvoja práca?
Z obchodného oddelenia dostaneš zadanie na produktový obal, napríklad na vitamíny, parfum, fľašu alkoholu. Na produkt treba vymyslieť vhodný obal. Ty navrhneš a vyvinieš ideálne konštrukčné riešenie, vyberieš materiál a odporúčiš prevedenie. Po schválení tvojho riešenia klientom pripravíš vzorku, odladíš detaily a posunieš krivky do výroby.

Čo budeš robiť?

  • návrh konštrukcie nových obalov
  • zlepšovanie existujúcich konštrukcií
  • návrh alebo kontrola vhodných materiálov na výrobu
  • testovanie praktickej funkčnosti obalov
  • výroba funkčných vzoriek a ich testovanie na stolovom plotri

Požadavky

Čo potrebuješ vedieť a mať?

  • pokročilá znalosť práce v ArtiosCAD alebo Adobe InDesign
    /Illistrstor
  • pokročilá znalosť polygrafických materiálov
  • technické myslenie a priestorové videnie
  • nadšenie pre učenie sa
  • dokonalý zmysel pre detail je nutný, nakoľko ovplyvňuješ celý výsledok
  • kreativitu a chuť experimentovať s materiálmi
  • konštruktívny a proaktívny prístup pri riešení náročných zadaní a prípadných problémov v procese tvorby
  • trpezlivosť, pretože niektoré projekty môžu trvať aj dlhšie obdobie, prípadne ich bude nutné niekoľkokrát prerábať
  • priateľský a otvorený prístup považujeme za samozrejmosť

Pozícia nie je vhodná pre stážistov, juniorných grafikov alebo juniorných dizajnérov.

Nabízíme

Ak ťa baví print a vymýšľať kreatívne riešenia, tak na tejto pozícií budeš mať takmer neobmedzený tvorivý priestor a prístup k najmodernejším technológiám so zameraním na zušľachťovanie.

Veľmi nám záleží na budovaní priateľského tímu s kultúrou otvorenej komunikácie a bez bullshitov. Toto sú hodnoty na ktorých staviame firmu a podľa ktorých budeme posudzovať aj dobrý fit do diwáckeho tímu:

✔ Staviame na ľudskosti

✔ Učenie je základom úspechu

✔ Aktívne počúvame potreby klienta

✔ Vždy nájdeme riešenie

Tešíme sa na tvoj životopis!

Články z magazínu

Zobrazit všechny