Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

STARÁ TRŽNICA

Project manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované25.04.2024

Náplň práce

Starú tržnicu prevádzkuje občianske združenie Aliancia Stará Tržnica už vyše 10 rokov.

Hľadáme skúsenú kolegyňu/kolegu na pozíciu projektovej/ého manažérky/a.

Hľadáme človeka, ktorý má rád Starú tržnicu, má chuť vytvárať kvalitný verejný priestor a aktivity a spolu s nami posúvať tento projekt vpred. Manažérsky bude zastrešovať projekt Umenie v tržnici, pomáhať s projektom Vianočná tržnica a viesť rôzne menšie projekty. Tiež sa bude podieľať na písaní grantov a zastreší ich následný manažment a administráciu.

Požiadavky

  • Samostatný manažment pridelených projektov
  • Dobrý time-management
  • Iniciovanie a vedenie porád
  • Stráženie financií
  • Koordinácia aktivít s kolegami z tímu
  • Komunikácia s partnermi (sponzori, dodávatelia, atď)
  • Písanie a administrácia menších grantov ku jednotlivým projektom
  • Nové nápady a zlepšenia.
  • Táto práca je na full-time (živnosť)

Čo by sme potrebovali od teba spolu s CV?

  • krátke intro o sebe a info, prečo by si s nami chcel pracovať (motivačný list)
  • popís, na akých projektoch si pracoval/a a čo si tam riešil/a (CV)

Ponúkame

  • Možnosť vykonávať prácu autonómne.
  • Príjemné pracovné prostredie (napríklad práca v Oáze medzi rastlinami, alebo na streche v komunitnej záhrade)
  • Otvorené, priateľské a priame prostredie (okrem psa Pedra, ktorý šteká na každého či ho pozná alebo nie)
  • Možnosť učiť sa od kolegov a profesne rásť
  • Možnosť kombinácie s Home office.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Team buildingy na zaujímavých miestach, nie len na Slovensku
  • Možnosť byť v centre diania a účastniť sa zaujímavých podujatí

Články z magazínu

Zobraziť všetky