Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Elite / Monday Lovers

Social Media Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované27.03.2024

Náplň práce

Hľadáme šikovného človeka, ktorý doplní naše social media oddelenie. Ak si myslíš, že by si na nás mohol mať dobrý influence a máš minimálne 1 rok skúseností na pozícii social media specialist, tak neváhaj a poď s nami poshareovať svoje skills.

Pýtaš sa, čo budeš robiť?

Nášmu novému social media špecialistovi by nemala chýbať kreatívna duša a analytické myslenie. Tvoj deň bude totižto spočívať ako vo vymýšľaní contentu na sociálne siete, tak aj vo vyhodnocovaní výsledkov reklamných kampaní. A ak toto budeš mať hotové, tvoji kolegovia ťa so sebou zoberú na partičku stolného futbalu alebo šípok. :)

Požiadavky

Čo od teba očakávame?

  • Orientuješ sa v trendoch, social media marketingu a reklame
  • Ovládaš prácu vo Facebook Business Suite
  • Nastavovanie propagácii cez Faceboook Ads Manager ti nerobí problém
  • Máš skúsenosti s tvorbou obsahu na FB, IG, LI, TT alebo YT
  • Vytváraš obsah v Zoomsphere alebo iných “social tooloch”
  • Tvoríš a interpretuješ analytické reporty aj zo spánku
  • Písanie kreatívnych textov a sloganov máš v malíčku
  • Práca v tíme ťa baví, no zároveň si aj samostatný
  • Nonstop hľadáš spôsoby, ako urobiť veci lepšie než včera

Ponúkame

Kto sme?

Sme Monday Lovers telom i dušou. Čo to znamená? No predsa to, že už v piatok sa tešíme na pondelok. Prečo? Pretože naša práca je zároveň aj naším koníčkom a o zaujímavé projekty nemáme núdzu.

Čo získaš ako Monday Lover?

  • Do tvojho portfólka pribudnú zaujímavé projekty
  • Podpíšeš sa pod reklamné kampane veľkých značiek
  • Nadobudneš nové skills od skúsených kolegov
  • Zúčastníš sa zaujímavých a užitočných školení
  • Budeš sa zabávať na super teambuildingoch
  • Získaš kopu nových kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

  • Firemný notebook aj na súkromné účely
  • Pravidelný pitný režim a prísun vitamínov (ovocie)
  • Firemné raňajky a ďalšie spoločné akcie
  • Multisport karta

Články z magazínu

Zobraziť všetky