Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Billdu Ltd. konajúca prostredníctvom: BILLDU LTD, organizačná zložka (Zriaďovateľ Billdu Ltd; Baker Street 120 Londýn W1U 6TU, GB; Register obchodných spoločností pre Wales a Anglicko, Co.No: 9812233)

2 aktuálne ponuky

Web

Facebook

Sídlo: Bratislava, Slovenská republika

O firme

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Mileage tracker, Time tracker alebo Instant page zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). Pridaj sa k nám a pomôž nám budovať výnimočný produkt pre malých podnikateľov po celom svete.

Pracovné ponuky

Zobraziť všetky články z magazínu

Navrch stránky To top