Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

abc-zoo

Content špecialista

MěstoKošice

FormaFull-time

Platod 950 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno05.08.2022

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Náplň práce

Do nášho stále rozrastajúceho sa tímu hľadáme novú posilu.
Zaujímaš sa o aktuálne trendy v marketingovej komunikácii?
Baví ťa navrhovanie, plánovanie a vytváranie rôzneho vizuálneho a textového contentu?
Ak inklinuješ k e-commerce, vo svete digitálneho marketingu sa cítiš ako ryba vo vode a chceš sa stále zlepšovať, tak hľadáme práve teba.

Tvojou náplňou práce bude:

  • návrh a príprava online marketingových kampaní (scenáre pre videá, texty a popisy k vizuálom), spracovanie, úpravy a produkcia materiálov určených na sociálne siete a reklamné portály.
  • správa digitálnej komunikácie, práca so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, TikTok..)
  • budovanie vzťahov s mikro-influencermi, participácia pri vyhľadávaní externých spolupracovníkov
  • monitoring trhu
  • zabezpečovanie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami a našimi externými spolupracovníkmi.

Požadavky

📣 Do nášho kolektívu hľadáme nového kreatívneho kolegu resp. kolegyňu a tešíme sa na tvoje skvelé nápady. Nehľadáme "hotového" človeka. Ak niečo z požiadaviek neovládaš, radi ťa to naučíme.

✅ Očakávame zvládnutú organizáciu práce a time-managment, základné znalosti v grafických programoch, spoľahlivosť a výborné komunikačné znalosti v slovenskom jazyku. Skúsenosti s prácou s textom nevyhnutné. 🖊

Ak si otvorený/á novým možnostiam a nebojíš sa pracovných výziev, daj nám o sebe vedieť. 😉

Nabízíme

  • Motivačné odmeny a kariérny rast
  • Tím kolegov, na ktorých sa budeš tešiť
  • Prácu, kde sa nebudeš nudiť ani jeden deň
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Neustály feedback a rozvíjanie tvojich schopností
  • Systém zamestnaneckých zliav
  • Multisport karta

Články z magazínu

Zobrazit všechny