Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Affiliate sieť Dognet

Account / Relationship Manager

MěstoBratislava

FormaFreelance

Plat1400 — 1800 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno05.07.2022

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.

Náplň práce

Több mint 9 éve kötjük össze a hirdetőket és partnereket a Dognet affiliate hálózatával. Éppen ezért erősítést keresünk a már meglévő hirdetők és kiadók közötti aktív kommunikációra. Olyan személyt keresünk, aki tudja, mit akar, marketinges szeretne lenni és abszolút megbízható. A pozíció abszolvensként is betölthető.

RÖVID VIDEÓ A POZÍCIÓRÓL: https://youtu.be/EFXC48iQSr8

Hogy nézne ki egy átlagos napod:

  • Ellenőrzöd a folyamatban lévő együttműködéseket
  • Segíted a hirdetők és partnerek kérdéseit, kéréseit
  • Új együttműködési lehetőségeket keresel és megszólítod azokat
  • Felügyeled a kampányok gördülékeny működését és az együttműködéseket
  • Új lehetőségekben gondolkodsz/szervezel a hirdetőink és partnereink között

Röviden: Alappillér leszel a hirdetők és partnerek szorosabb együttműködésében. Hatékonyan segíted a hálózat hirdetőit és partnereit. Új hirdetőket keresel, kampányokat optimalizálsz és kiértékeled őket.
A hirdetők jobban szeretnének együttműködni a partnerekkel, a partnerek pedig a hirdetőkkel. Te leszel az, aki ott lesz értük, mint Account / Relationship menedzser. Célunk, hogy a hirdetők többet értékesítsenek, és jobb teljesítményt érjenek el. Másrészt, hogy a partnerek többet keressenek. Mindenkor a win-win helyzetet igyekszünk elérni :)

Požadavky

  • Nagyon megbízható és felelősségteljes emberre van szükségünk
  • Ha rendszeresen elkéstél az órákról, vagy soha nem csináltál semmi pluszt az iskolában, mert "minek" alapon, akkor ez nem lesz neked való :)
  • Tisztességesek vagyunk az emberekkel, de a munkában teljes elkötelezettséget várunk el. Nem várjuk el, hogy este vagy hétvégén is a munkával foglalkozz, ugyanakkor nem is tiltjuk azt be :D
  • Nincs olyan forgatókönyv, hogy eljössz dolgozni és "leülöd" a munkaidőt. Ha ezt várod a munkától, akkor valószínűleg mi sem fogunk egyetérteni. A Legfontosabb, hogy érdekeljen a dolog és szeresd azt, amivel foglalkozol😊

A pozíció tele lesz kommunikációval, kalanddal és lehetőségek keresésével. Ugyanakkor kreativitással és lehetőségekkel arra, hogy közvetlenül részese légy egy affiliate hálózat teljeskörű működésének. Ezért van szükség a végső felelősségre, és mi a Dognetnél ezt elvárjuk.

Nabízíme

  • Fiatal, lendületes csapat, szokás szerint :D
  • De nem... mi egy kis cég vagyunk, amely több mint 9 éve a lehető legjobban végzi dolgait
  • Nyugodt, néha már túlságosan is nyugodt a légkörünk, viszont minden helyzetben egyenesen kommunikálunk egymással
  • A járványtól függetlenül minden héten hétfőn és pénteken home office
  • Mindent megkapsz, ami a munkához kell
  • Sokat fogsz tanulni, számítunk rád, és személyesen fogunk foglalkozni veled
  • És mindenekelőtt tisztességesen játszunk

Články z magazínu

Zobrazit všechny