Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

AltTag Media

Online marketing specialist

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno09.05.2023

AltTag Media je digitálna mediálna agentúra zastrešujúce 4 značky, ktoré spoločne klientovi vedia poskytnúť kompletný digitálny komfort a starostlivosť pod jednou strechou:

www.alttag.media
www.alttag.digital
www.riverstream.sk
www.spotit.digital
www.mysli.digital

Aktívne sa venujeme tvorbe a napĺňaniu marketingových kampaní, organizovaniu live stream alebo hybridných eventov, event marketingu, príprave pravidelných webinárov, web developmentu prezentačných stránok pre klientov ale i vlastného live stream rozhrania.

Pri našom 15 ročnom pôsobení sme mali možnosť spolupracovať so širokým spektrom klientov - od maličkých až po veľké holdingy. Pôsobíme primárne na našom domácom trhu, kde sa vyskytujeme aj lokálne, ale klientov máme aj v Čechách, Rakúsku či Maďarsku.

Náplň práce

Hľadáme nového šikovného kolegu alebo kolegyňu, kamaráta, pracatna, idea makera, kreatívca so zmyslom pre detail a zapáleného super marketéra s odhodlaním zmeniť svet. Ale tiež vieme, že ešte nikto učený z neba nespadol. A preto budeme veľmi radi, ak si zodpovedný, máš rád digital a dobre sa v ňom orientuješ a chceš na sebe zamakať.

Náplň práce:

  • Návrh a správa social media plánov a komunikácie pre rôznych klientov. Tvorba organického i plateného obsahu (Facebook, Instagram, LinkedIn). Príprava textov i zadaní pre vizuálny obsah
  • Nastavovanie platených kampaní v Ads Manageroch
  • Analýza a hodnotenie kampaní, návrhy na zlepšenia a ďalšie kroky
  • Príprava Email marketingových kampaní
  • Občasné jednoduché úpravy vo Wordpresse (alebo podľa chuti aj náročnejšie a častejšie...)

Požadavky

  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Kreativita a proaktivita
  • Cit pre detail a dizajn
  • Mierne pokročilé znalosti Facebook Ads Manager
  • Znalosť Facebook Business Manager
  • Znalosť LinkedIn Ads Manager
  • Znalosť Google Analytics
  • Chuť napredovať
  • Schopnosť hľadať nové prístupy, cesty a riešenia

Výhodou bude:

  • Znalosť Swydo
  • Znalosť Kontentino
  • Orientácia vo Wordpresse
  • Znalosť Elementor
  • Orientácia v email marketingu
  • Znalosť základných princípov v SEO a Google Ads

Nabízíme

  • Prácu z domu alebo z office ako sa ti práve chce
  • Flexibilný pracovný čas
  • Neustálu podporu a pomoc
  • Priateľský kolektív
  • Obed a káva v office zadarmo
  • Teambuildingy
  • Dog friendly office
  • Príspevok na vzdelávanie alebo šport
  • Platenú dovolenku
  • Rozmanitú pracovnú náplň

Články z magazínu

Zobrazit všechny