Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Asseco Solutions

DevOPS Engineer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno24.01.2022

NIKDY NÁM NECHÝBALA VÍZIA A NADŠENIE

Aj vďaka tomu sme sa stali najväčším domácim producentom podnikových informačných systémov na slovenskom a českom trhu.

Asseco Solutions, a. s., jeden z najvýznamnejších producentov informačných systémov na európskom trhu pôsobí v siedmych krajinách.

Naše softvérové riešenia denne pomáhajú veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen vo vývoji firemných informačných systémov, ale aj v ich inováciách.

Produktové portfólio zahŕňa vývoj a implementáciu informačných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia ako sú výroba, obchod či služby, ďalej verejná správa, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Produktové portfólio zahŕňa vývoj a implementáciu informačných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia ako sú výroba, obchod či služby, ďalej verejná správa, ubytovacie a stravovacie zariadenia. Všetky produkty sú doplnené širokou ponukou služieb a partnerských programov.

Náplň práce

Hľadáme kolegu na pozíciu DevOps, ktorý rozšíri náš vývojový tím a má chuť pustiť sa do zaujímavej práce vo svete vývoja softvéru.

Budeš kľúčovou súčasťou vytvárania našich ERP systémov, zameraných na pomoc veľkým a stredným firmám pri spracúvaní veľkého množstva dát, ktoré umožňujú efektívne riadenie biznisu.

Čo budeš u nás robiť?

  • Spravovať buildovacie nástroje
  • Nastavovať buildy a deploye pre efektívne fungovanie vývojového tímu
  • Optimalizovať developerskú infraštruktúru
  • Spolupracovať s ostatnými členmi vývojového tímu

Požadavky

  • Konfigurácia CI/CD nástrojov (Jenkins alebo Azure DevOps alebo TeamCity)
  • Práca s GITom (GitHub alebo GitLab)
  • Virtualizácia a kontainerizácia výhodou
  • Kontinuálny prehľad o informačných technológiách
  • Tímový hráč
  • Zmysel pre detail, time management
  • AJ - základy

Nabízíme

  • ročná odmena
  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • neustále vzdelávanie
  • odmena za odporučenie kolegu
  • odmena za odpracované roky
  • chill-out v práci
  • bezproblémový parking
  • príspevok na kultúru a šport
  • teambuildingy a firmné športové aktivity

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top