Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Be Lenka

PPC špecialista

MěstoŽilina

FormaFull-time

Plat1500 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno15.03.2022

Náplň práce

Buduj spolu s nami príbeh Be Lenka v celom svete a pridaj sa do marketingového tímu Be Lenka v Žiline na pozíciu PPC špecialista.
Pridáš sa to rozrastajúceho PPC tímu, kde na teba čakajú zaujímavé výzvy v podobe platených kampaní na Google a Facebooku. Tvojou každodennou prácou bude tvorba, optimalizácia, testing, analýza a reporting kampaní. Kedže sme dynamicky rastúci e-commerce projekt okrem rutinnej práce od teba očakávame aj hlbší pohľad do projektu a veľa experimentov založených na dátach a kreativite, ktoré nás budú každý mesiac posúvať dopredu. Chceme byť lídrami v segmente, čo sa odráža do nášho každodenného myslenia a novinky nadšene zavádzame aj v marketingu. Nápomocní ti budú ostatní kolegovia z marketingového tímu, ktorí ti radi pripravia pútavú grafiku či neodolateľné video reklamy.

Požadavky

  • min. stredoškolské vzdelanie
  • preukázateľné pokročilé skúsenosti s nastavovaním a
    optimalizáciou kampaní v rozhraní Google Ads a
    Facebook Business Manager
  • skúsenosti s Google Merchant Center
  • skúsenosti s prácou s dátami v Google Analytics
  • skúsenosti s Data studio/Power BI
  • skúsenosti s inými relevantnými nástrojmi výhodou
  • analyticko kreatívne myslenie
  • focus na detail
  • znalosť angličtiny na úrovni B2
  • znalosť iných cudzích jazykov výhodou
  • chuť sa učiť, neustále sa posúvať, open mind
  • vytrvalosť, entuziazmus, drive.

Nabízíme

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
Stravné lístky ponúkame v maximálnej výške 5,10€. Teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Články z magazínu

Zobrazit všechny