Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Berlin Brands Group

Sales Data Analysta

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 2100 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno22.08.2022

Berlin Brands Group (previously known as electronic-star a.s.) is an international house of brands which successfully continues to break the stereotypes by designing, developing and distributing its products. We are inspired by the creative urban atmosphere of Berlin and excellence of German engineering. Our passion is staying ahead of current trends with innovative products that are accessible to a wide range of customers.

WE ARE CREATORS We are producing and developing what we sell. 7,000 products and still counting! We´re always looking for new ways to elevate your experience. And what’s a better city to create in than the epicenter of culture in Europe, Berlin? Exactly...

WE ARE DESIGNERS Design in Germany matters. It means quality, but doesn’t need to come with a high price tag. Style and the drive for innovation is in our DNA. Our attention to detail and cutting edge techniques ensure we´ll always provide you with new trends and features to support your kitchen and home.

WE THINK GLOBAL 21 European countries, USA, China, Turkey. Based in Berlin and Bratislava, we truly believe this is just a beginning. A small company has transformed into a global brand by taking its award-winning products to new attractive markets. And still keeps growing!

Náplň práce

Ako Sales Data analytik by si bol súčasťou vysoko motivovaného a dynamického obchodného oddelenia. Kmeňové dáta predaja by si vytváral a udržiaval v spolupráci s našou databázou a BI špecialistami.
Bol by si podporovou category manažérov, Key accountant manažérmi a Marketplace špecialistami. Zabezpečoval by si pre nich fokus a zameranie sa na biznis použitím Tvojich reportov dát. Analyzoval by si dáta pre identifikáciu trendov a opakovaných procesov, ktoré môžu byť automatizované.
Tieto reporty bude potrebné stále aktualizovať a obohacovať o čerstvé dáta. 💯

Požadavky

  • Power BI
  • SQL
  • Analytické myslenie na vysokej úrovni
  • schopnosť aplikovať kreatívne myšlienky do vizuálov reportov
  • zameranie sa na detail
  • time managment
  • prioritizácia

Nabízíme

Teambuilding – S kolegami sa zabavíš na našich pravidelných akciách, ako napríklad Family Day, alebo Letná či Vianočná párty. Jedna vec je istá - v BBG vieme ako sa poriadne baviť!
Snack bar – Čaj, káva, sladkosti či čerstvé ovocie, v našom snack bare si vždy nájdeš niečo čo ťa príjemne nakopne
Zamestnanecká zľava – Žijeme našimi značkami, a chceme aby si nimi žil aj ty! 30 % zľavu na čokoľvek – od kuchynských robotov Klarstein, cez bežecké pásy Capital Sports až po audio od Auna – môžeš využiť pri každom nákupe.
Multisport karta – Táto karta ti dá voľný vstup do stoviek posilňovní, plavární, športových stredísk či dokonca lekcií tanca alebo jógy po celom Slovensku ... a máš ju skoro zadarmo
Bonusy pri výnimočných príležitostiach – Uvedomujeme si, že prácou život nezačína a nekončí, preto pri tebe budeme stáť aj pri dôležitých životných míľnikoch. Výročia, svadbu či narodenie potomka ti pomôžeme osláviť príjemným bonusom.
Sick days – Ak sa necítiš dobre, môžeš sa dať dokopy počas „sick days“, ktoré sa nepočítajú do dovolenky
Študuj a zlepšuj sa – Zvýš si kvalifikáciu, nauč sa pracovať s ľuďmi, alebo študuj akékoľvek ďalšie kurzy, ktoré ti pomôžu v pracovnom (a osobnom) živote. Firemná online, ale aj offline knižnica je ti vždy k dispozícií!
Kurzy angličtiny/nemčiny/slovenčiny – Nauč sa nový jazyk, alebo sa zlepši v tom, ktorý už ovládaš. Lekcií s profesionálnym lektorom sa môžeš zúčastniť online odkiaľkoľvek.
Poskytneme ti priestor na odloženie si tvojho bikeu či kolobežky a potom si môžeš oddýchnuť v našej chillzóne alebo sa nechať vymasírovať v našom masážnom kresle.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top