Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Bloom Hair

Videographer

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat1000 — 1600 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno19.07.2021

Bloom Robbins je beauty brand, ktorý si za posledných pár rokov úspešne prerazil svoju cestu na celosvetový trh. Aktuálne fungujeme v 6 krajinách, a za predošlý rok náš obrat presiahol 5,5M€. Tento rok máme v pláne opäť rásť.

S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ. Jeden z kľúčových faktorov nášho úspechu je mladý, inovatívny a dynamický tím, ktorý pravidelne rozširujeme.

Vďaka našim úžasným produktom meníme vlasy našich zákazníčok na nepoznanie (v dobrom slova zmysle😉), aby sa cítili sebavedomo a sexy, počas toho ako si plnia svoje sny.

Kultúra našej spoločnosti je postavená na silných hodnotách, a je cítiť z ľudí, ktorí s nami pracujú. Máme svetové ambície vo svete krásy, na ktorých stále pracujeme. Chceme sa neustále zlepšovať a radi sa spájame s ľuďmi, ktorí sú nastavení podobne ako my.

Momentálne chystáme veľkú brandovú kampaň a rozšírenie produktového portfólia. Toľko o nás.

Pridáš sa k nám v budovaní svetovej značky aj ty?😜

Náplň práce

Do nášho mladého kolektívu hľadáme skúseného videographera, ktorý bude vytvárať a spracovávať náš video content, určený na sociálne siete - instagram a YouTube. Očakávame od teba samostatnosť, rovnako ako aj sledovanie najnovších marketingových trendov.

Tvoja denné rutina:

  • Natáčanie videa,
  • Práca v štúdiu (nastavenie svetiel, techniky)
  • Strih,
  • Postprodukcia (textové efekty, color grading, audio).

Požadavky

Nezáleží nám na tom, s akým programom pracuješ, dôležitý je pre náš celkový výsledok. V našom office v Piešťanoch máme vlastné photostudio, v ktorom bude prebiehať realizácia prípadne ťa vyšleme do terénu - natáčať naše brandové spolupráce s najznámejšími slovenskými influencerkami. Následne je možná tvoja práca z domu.

Nezabudni nám poslať tvoje nadupané portfólio ;-)

Vybraných uchádzačov budeme ďalej kontaktovať emailom/telefonicky s pozvaním na osobný, alebo neosobný pohovor :)

Nabízíme

  • Práca z domu (realizácia videí v našom office v Piešťanoch, prípadne práca v teréne)
  • Mladý kolektív
  • Teambuildingové akcie
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR
  • Flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobrazit všechny