Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

brainit.sk

Frontend developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2150 — 3500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno02.02.2022

V BRAIN:IT vyvíjame inovatívne softvérové systémy, ktoré nachádzajú veľké využitie v priemysle, zdravotníctve, finančníctve či v digitalizácii. Pomáhame našim zákazníkom získať konkurenčnú výhodu a silnú pozíciu na trhu.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného frontend developera. Ak máš chuť pracovať a si komunikatívny, ozvi sa nám. Tvoja náplň práce bude v oblasti návrhu a budovania informačných systémov a IT infraštruktúry.

Požadavky

  • Prax viac ako 7 rokov
  • Znalosť programovania v jazyku JavaScript
  • Algoritmické zmýšľanie
  • Anglicky jazyk
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Znalosť JS frameworkov: React, Angular alebo VueJS
  • Ďalšie znalosti ako HTML, CSS, Typescript
  • UX/UI webových aplikácii
  • Znalosť SOA architektúry
  • Seniorné znalosti HTML a CSS
  • Seniorné znalosti v JavaScript a jQuery
  • Seniorné znalosti v reaktívnych frameworkoch React, Vue.js, Angular
  • Základná znalosť iných FE technológii ako ASP .NET, PHP a iné
  • Seniorná znalosť vývojových paternov a architektúry pre FE
  • Seniorná znalosť základných kryptografických štandardov a security best practice (znalosť OWASP top ten)
  • Znalosť s DevOps, administrácia OS, znalosť sieťových komunikačných sietí a prístupov
  • Seniorná znalosť Proxy a web serverov ako Nginx, Apache, IIS
  • Seniorná znalosť microckashing a key-value databáz
  • Pokročilá znalosť SQL a NonSQL databáz
  • Seniorná znalosť Git a iných nástrojov
  • Pokročilá znalosť UX/UI
  • Vysoké komunikačné zručnosti a schopnosť predávať informácie

Technológie ktoré používame:

  • Nette, Latte, React, VueJS, Angular
  • CMS: Drupal, WordPress
  • DB: MSsql, Oracle, MariaDB, PostgreSQL, Neo4J, OrientDB, MongoDB, Cassandra, etc.
  • UML, MS Visio, Enterprise Architect, Archi
  • CentOS, RedHat, ArchLinux, Debian, JBoss, Tomcat, Jetty, Redis, Mnesia, Kibana, Grafana, ElasticSearch, Vaadin, Websphere, Weblogic, Rancher, Docker

Mzdové podmienky:
Junior Bratislava – od 1300 do 1800 Eur / brutto
Medior Bratislava– od 1800 do 2150 Eur / brutto
Senior Bratislava – od 2150 do 3500 Eur / brutto
Expert Bratislava – od 3500 do 5000 Eur / brutto

Nabízíme

  • Plat jeden z najlepších benefitov a odpovedí prečo chodiť do práce
  • Notebook podľa vlastného výberu (MAC, WIN). Aj na súkromné použitie.
  • Telefón podľa vlastného výberu. Aj na súkromné použitie.
  • Paušál aj s dátami a to aj na súkromné použitie.
  • Herná zóna: PlayStation, Kalčeto, Šípky, Stolové hry
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Homeoffice pozitív.
  • Výnimočný kolektív a priateľskú atmosféru, na ktorú sme hrdí.
  • Spoločné akcie.
  • Firmou preplatené certifikácie podľa vlastného výberu.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top