Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ContentFruiter

Creative Director / Art Director

MěstoNitra

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypFaktura

Úroveň

Aktualizováno13.01.2023

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Náplň práce

O čo ide
Sme prvou slovenskou content marketingovou agentúrou s portfóliom prestížnych klientov, v ktorej budujeme profesionálnu grafickú a kreatívnu divíziu.
Využi príležitosť, vybuduj si profesijné zázemie v Nitre, alebo príď / vráť sa do Nitry a zmeň svoj dnešok. Naber nové skills a staň sa uznávanou osobnosťou v grafickom dizajne. Vydaj sa na cestu marketingom, ktorý pre klientov robíme inak.
Tvoje skúsenosti ti umožnia prevziať kormidlo Art Directora alebo Creative Directora, ktorý šéfuje svojmu tímu (aj ako Tímlíder). Ak to vnímaš inak, ale zaujala ťa možnosť spolupráce, tiež ťa chceme spoznať.

Kto si ty
Si skúsený a vyskillovaný grafický dizajnér s hmatateľným vkladom, vlastným rukopisom, ktorý neustále napreduje vidí aj za roh, či dopredu, dokáže empaticky vnímať a analyzovať zadania a pripraviť to, čo zafunguje. Si / budeš rešpektovaná osobnosť.
Hľadáme osobnosť so skúsenosťami z viacerých grafických projektov. Výhodou sú aj skúsenosti s vedením menšieho (grafického/kreatívneho) tímu.
Do výberka zaradíme iba uchádzačov s portfóliom (vlastné práce + práce z pohľadu art direction).

Čomu sa budeš venovať
Ovplyvníš tvorbu dizajnu a content marketingové grafické výstupy pre značiek celoslovenského i svetového významu ako HiPP, SCONTO, Velux, Sweet Family, Penam, Viessmann a rôzne iné.

Budeš sa podieľať na idea makingu, príprave a vytváraní rôznych grafických výstupov:

  • dizajn klientom na mieru
  • vizuálne indentity online projektov pre klientov
  • tvorba log pre projekty
  • webdizajnové návrhy riešení
  • tvorba infografík a e-kníh
  • návrhy bannerov, social media postov a kreatívy pre sociálne siete
  • sekundárne aj tvorba pre print

Požadavky

  • máš preukázateľné skúsenosti s grafikou na profesionálnej úrovni, dokladuje to tvoje priložené vlastné portfólio
  • využívaš Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign (podmienka)
  • výhodou bude znalosť práce v Adobe After Effects, Sketch App, Figma, príp. iné grafické a kreatívne skills a skúsenosti
  • si kreatívny a máš zároveň zdravý kritický prístup k vlastnej tvorbe
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a tímová práca sú tvoje silné stránky
  • máš aspoň 2 roky skúseností s prácou v marketingovej / reklamnej agentúre alebo grafickom štúdiu
  • máš schopnosť samostatne tvoriť – od prijatia úlohy až po odovzdanie a odprezentovanie zadania; rozumieš dôležitosti termínov a kooperácií
  • napreduješ, zaujímaš sa o nové trendy a prvky v grafickom dizajne

Čo očakávame

  • aj sám prídeš s návrhmi úplne nových dizajnových produktov (dáme ti priestor)
  • postaráš sa o vizuálne smerovanie projektov
  • môžeš viesť menší tím grafikov
  • budeš vytvárať a implementovať idey a rôzne kreatívne koncepty
  • prevziať zodpovednosť za grafické výstupy agentúry
  • budeš do projektov prinášať aktuálne trendy grafického dizajnu

Nabízíme

  • otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
  • možnosť podieľať sa na výstavbe dôležitého oddelnia (grafický dizajn)
  • kolektív, ktorý ťa rád vezme na teambuilding
  • vytvorený priestor pre kreativitu
  • podpora odborného rastu
  • podpora a plánovanie odborného vzdelávania podľa potrieb a preferencií
  • flexibilný pracovný čas
  • práca aj formou home office (niekoľko dní v týždni) je samozrejmosťou
  • stabilné miesto v rýchlo sa rozvíjajúcej a rastúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej aj na medzinárodnej úrovni
  • príležitosti na sebarealizáciu – možnosť prichádzať s nápadmi, optimalizáciami, či inováciami
  • program benefitov postavený na 7 pilieroch

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top