Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ContentFruiter

PPC špecialista

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno05.12.2022

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Náplň práce

  • tvorba, nastavenie a správa Google Ads a Facebook Ads kampaní
  • realizácia auditov klientských kampaní
  • monitoring a reporting kampaní, analyzovanie dát
  • sledovanie aktuálnych trendov a ich uvádzanie do praxe
  • spolupodieľanie sa na príprave ponúk pre klientov
  • spolupodieľanie sa na príprave stratégií a mediaplánov klientov
  • prezentácia a konzultácie k výsledkom s tímom aj klientom a príprava odporúčaní
  • práca s GTM nastaveniami

Požadavky

  • samostatnosť
  • analytické a strategické myslenie
  • prehľad v digitálnom marketingu a znalosť nových trendov
  • prezentačné a komunikačné schopnosti
  • drive a proaktivita
  • asertivita
  • angažovanosť a pozitívny prístup k riešeniu úloh
  • ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe

Skills, ktoré by si mal mať:

  • Online Marketing – Pokročilý
  • Google Ads – Expert
  • Facebook Ads – Expert
  • Google Analytics – Expert
  • GTM – Expert
  • Data Studio - Pokročilý

Nabízíme

  • otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
  • vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
  • práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
  • home office v kombinácii s prácou v office v NR
  • flexibilný pracovný čas
  • možná aj práca remote
  • odborné vzdelávanie podľa potrieb a preferencií

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top