Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Československá obchodná banka

IT Koordinátor/-ka neprodukčných prostredí

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno22.09.2022

Náplň práce

  • zabezpečenie Release/deployment aktivít
  • správa neprodukčných IT prostredí
  • validovanie oprávnenosti požiadaviek na nové prostredia a IT infraštruktúru.
  • úzka spolupráca s releases managerom, deployment managerom, vývojárom nových funkcionalít, s ICT architektmi a analytikmi.
  • analyzuje existujúce procesy s cieľom identifikovať príležitosť na zlepšenie, ako je automatizácia a nové technológie
  • komunikuje a spolupracuje s projektovými a technickými tímami pri definovaní požiadaviek na existujúce a neprodukčné prostredia
  • komunikuje a hodnotí riziká ohľadom neprodukčných prostredí na členov projektových tímov
  • komunikuje s releases managerom, deployment managerom, vývojárom nových funkcionalít, s ICT architektmi a analytikmi
  • vypracováva releases kalendár pre neprodukčné prostredie
  • validuje oprávnenosť požiadaviek na nové prostredie a IT infraštruktúru
  • zabezpečuje optimálne využívanie existujúcich neprodukčné prostredia (non-prod) a infraštruktúry
  • zabezpečuje aktuálne informácie v rámci konfiguračného manažmentu vo vzťahu k neprodukčné prostredia
  • dohliada a monitoruje na integritu a dostupnosť neprodukčných prostredí
  • vykonáva údržbu neprodukčných prostredí
  • manažuje dodávky nových neprodukčných prostredí
  • koordinuje návrhy nových neprodukčných prostredí
  • vykonáva manažment riešenia bugov-defektov / požiadaviek súvisiacich s dostupnosťou neprodukčných neprodukčné prostredia
  • zodpovedá za každé neprodukčné prostredie (INT, ACC, MIG, MultiCob, ai.)
  • spravuje testovacie prostredia
  • zabezpečuje dostupnosť a stabilitu prostredí pre vydanie
  • aktívne navrhuje zlepšenia pre konkrétne komponenty alebo prostredia
  • priamy kontakt s Test manažérmi pri koordinácii testov

Požadavky

  • vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa, technické zameranie
  • 2 roky praxe v činnostiach okolo neprodučkných prostredí a aktivít
  • aktívna znalosť anglického jazyka (stredná úroveň)
  • skúsenosť s konfiguráciou neprodukčných IT prostredí výhodou
  • skúsenosti s environment manažmentom
  • schopnosť práce v agilnom tíme
  • silné analytické a manažérske schopnosti a schopnosti riešiť problémy
  • prehľad v metódach releases/development pre neprodukčné prostredia

Nabízíme

V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príďte k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zažite meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom „na najväčšiu rieku na Slovensku“; doprajte si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlačte kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staňte sa našim kolegom, a pošlite nám Vaše CV!

Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:

Pracovné benefity:

  • Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB
  • Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my!
  • Ako jeden z mála zamestnávateľov Vám prispejeme na životné poistenie
  • Užite si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
  • 8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách
  • Môžete sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
  • K dispozícii Vám bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Vám pomôže so smerovaním Vašej kariéry u nás
  • Pre najmenších členov Vašej rodiny máme k dispozícii detský kútik
    Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom:
  • MultiSport kartu
  • Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum)
  • Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
  • Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu)
    Ďalšie benefity Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Články z magazínu

Zobrazit všechny