Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

CVIKER

React developer

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1900 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno21.07.2022

At AKULAR, we believe awesome AR & VR visuals are just the first step of many on the road to Digital Twins which leads to a full world digitalization. We work with the most progressive investors and contractors to turn 3D models into powerful project management tools. Our AR platform capabilities help the AEC professionals to save tremendous amount of budget and time on rework by spotting any clashes immediately while our MR solutions enable to communicate the changes and updates clearly and effectively. We have global presence with main clients in Europe, US and Middle East.

Náplň práce

Spoločnosť AKULAR hľadá do svojho tímu šikovného React developera. Ponúkame Ti možnosť pracovať na zaujímavých svetových IT projektoch využívajúcich najnovšie technológie ako AR/VR/MR. Ak Ťa baví programovanie, si cieľavedomý, máš rád nové výzvy a chceš rozširovať svoje schopnosti a napredovať v kariére, neváhaj nás kontaktovať.

Požadavky

  • JavaScript
  • TypeScript
  • React (hooks, Context API)
  • HTML
  • CSS
  • REST API
  • Práca s databázou
  • Skúsenosť s AWS, prípadne iné
  • git

Vítané sú:

  • GraphQL
  • schopnosť plynulo komunikovať v anglickom jazyku
  • zo začiatku práca z office

Nabízíme

  • práca v mladom dynamickom tíme, príjemná neformálna atmosféra možnosť kariérneho rastu
  • cestovanie do zahraničia (predovšetkým Európa, USA a Spojené arabské emiráty)
  • rôzne teambuildingové akcie
  • flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobrazit všechny