Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Holokolo

Full-Stack Web Developer pre medzinárodný e-shop s cyklistikou

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno18.11.2021

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 10 krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.

Náplň práce

ČO BUDEŠ PROGRAMOVAŤ?

Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude vývoj a technická podpora dvoch moderných e-shopov postavených na CMS Buxus s použitím moderných web technológií. Občas však pomôžeš aj s hardvérom a softvérom, ktorý používa zvyšok tímu.
Snažíme sa využívať overené technológie, ktoré nám uľahčujú život, preto sa u nás stretneš s mnohými ako napríklad:

  • LAMP stack – Linux (prípadne Windows s WSL2), Apache, MySQL, PHP 7.4
  • Laravel 8, Zend Framework 1
  • ES 2015 JavaScript, LESS
  • GitLab a Gitflow
  • Jenkins
  • ERP systém Money S5 (importy/exporty produktov a objednávok)
  • Seléniové testy
  • SOLR
  • Beanstalkd

Požadavky

ČO OD TEBA OČAKÁVAME MY?

  • skúsenosť s MVC frameworkom (ideálne Laravel)
  • skúsenosť s GIT
  • skúsenosť so StackOverflow
  • keďže budeš pracovať na komplexnom webe, očakávame od teba ochotu pri riešení rôznych výziev, ktoré sa naskytnú.
  • aspoň 1 ročnú prax programovania na ecommerce projektoch
  • znalosť programovacích jazykov: PHP, JavaScript, SQL, CSS

S KÝM BUDEŠ PRACOVAŤ?

Tvojou dvojičkou, buddym a mentorom bude od dňa nástupu náš full stack developer Jakub, ktorý sa ťa už nevie dočkať. Tasky do monday budeš dostávať od manažéra Petra, ktorý ťa bude podporovať a challengovať okrem iného aj českým jazykom. Menší tím do 6 ľudí bude tvoriť základnú bunku, na ktorej bude stáť náš medzinárodný eshop.
Komunita holokolo nebude jediná, v ktorej sa naučíš pohybovať. Aj vďaka Buxusu sa budeš zapájať do porád, tém a problematík programovania medzi svojimi, developermi.

ČO SA NAUČÍŠ?

Pracovať v rôznych programovacích jazykoch. Spolupracovať v tíme na ecommerce projekte. Rôzne triky a hacky od iných developerov. Možnosť každý piatok experimentovať a zavádzať trendy na našej stránke. Budeš mať vyhradený čas na vzdelávanie a brainstorming, možnosť rozvoja tvojich hard skills vďaka konferenciám, webinárom a poradám.

Nabízíme

ČO OD NÁS DOSTANEŠ?

Okrem slušného platu za tvoju prácu, môžeš mať aj neobmedzený home office. Preplatíme ti dovolenku, aj keď budeš pracovať na živnosť. Neopomenieme ani osobný coaching, ktorý Ti umožní rozvinúť sa nie len ako programátor ale aj ako osobnosť. Ak sa venuješ športu poteší ťa aj zľava na naše produkty.

Články z magazínu

Zobrazit všechny