Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

DACHSER Slovakia

Špecialista pre PR a komunikáciu pre región SEE

MěstoLozorno

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno14.10.2022

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s viac ako 30 600 zamestnancami a 399 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Náplň práce

Ste PR-ista telom aj dušou? Korporátne prostredie Vám neprekáža, ba naopak v ňom viete efektívne "fungovať"? A pokročilá komunikácie v angličtine je pre Vás samozrejmosťou? Staňte sa súčasťou nášho tímu ako špecialista pre externú a internú komunikáciu, prioritne pre Slovensko a Rumunsko.
Ochutnávka toho, čo Vás čaká a neminie:

  • práca s korporátnymi PR článkami, preklady z a do AJ, korekcie textov a finálna kontrola
  • spracovanie podkladov a príprava lokálnych PR článkov, rozhovorov a správ
  • komunikácia s centrálou v Nemecku, odsúhlasovanie článkov a ich uverejňovanie na firemnej webstránke
  • spolupráca pri tvorbe obsahu pre SocMed a firemný intranet
  • komunikácia s PR agentúrou, s printovými médiami a ďalšími externými agentúrami
  • spravovanie firemného profilu na sociálnych sieťach
  • občasné služobné cesty súvisiace s plnením úloh v regióne SEE
  • podpora CSR aktivít a ambasádorského programu
  • a ďalšie špeciality, o ktorých si viac povieme na osobnom stretnutí.
    Pracovisko je v Logistickom parku Lozorno, možný HO 1x týždenne.

Požadavky

Čím nás oslovíte:

  • máte viacročné praktické skúsenosti s marketingom al. PR
  • ovládate výborne materinský jazyk (gramatika, pravopis, štylistika)
  • orientujete sa v sociálnych médiách a poradíte si s pravidelným uverejňovaním firemných i osobnejších postov
  • komunikácia v angličtine Vám nerobí problém
  • máte dobrý time manažment, ste flexibilný, precízny, so zmyslom pre detail
  • máte kreatívneho ducha, ktorého dokážete vtesnať do korporátnych pravidiel

Nabízíme

  • flexibilnú pracovnú dobu, príležitostný Home office
  • systém benefitov, zameraných na zdravie a relax (pravidelná ročná valorizácia mzdy, zdravotné voľno, fitnescentrum, plaváreň, darčekové poukážky, príspevok na jazykové vzdelávanie, referral program, ročné odmeny, vernostné odmeny a pod.)
  • naozaj dobrý a súdržný kolektív ľudí, ktorý sa riadi nasledovným: We are not a team because we work together. We are a team because we respect, trust and care for each other
  • možnosť ďalšieho rozvoja, ak budete mať záujem, časť školení môže prebiehať aj na našej centrále v Kemptene v Bavorsku
  • bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
  • stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál.

Články z magazínu

Zobrazit všechny