Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Dedoles

Kreatívny kampaňový špecialista

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno15.08.2022

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Náplň práce

Do nášho Content tímu hľadáme kreatívnu dušu, ktorá bude zodpovedná za naše kampane.

Čo si pod touto pozícíou môžeš predstaviť, resp. čo by ťa čakalo? Pôjde hlave o:

  • podieľanie sa na tvorbe komerčného plánu kampaní, aktívna kreatívna tvorba obsahu kampaní za účelom podpory predaja a zvyšovania dopytu po produkte,
  • analýza predaja s cieľom vytvoriť najpútavejšie a najinovatívnejšie spôsoby, ako zvýšiť predaj a rozšíriť povedomie o jednotlivých marketingových aktivitách,
  • analýza výsledkov kampaní a odporúčanie na optimalizáciu kampaní,
  • podieľanie sa na tvorbe newslettrov,
  • práca na marketingových a komunikačných aktivitách.
  • podieľanie sa na príprave a organizácii eventov,
  • pravidelný monitoring trhu, sledovanie konkurencie v miestnom i medzinárodnom online i offline priestore.

Požadavky

Určite si u nás šplhneš ak si:

  • Ľudský/á a máš profesionálny prístup
  • komunikačne zdatný/á
  • kreatívny/a, energický/á a máš tímového ducha
  • orientuješ sa vo svete módy, umenia, trendov a sociálnych sietí,
  • časovo flexibilný/á
  • spoľahlivý/á & zodpovedný/á
  • multitasking špecialista/tka
  • schopný/á pracovať pod tlakom a v stresových situáciách.

Iné:

Teams, Outlook, Word, Excel, Powerpoint – pokročilý
Adobe Photoshop alebo iný grafický program - pokročilý

Nabízíme

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a k tomu ešte:

  • skvelý office na nových Nivách,
  • zamestnanecké zľavy na naše veselé produkty,
  • Employee Assistance Program - finančné a psychologické poradenstvo,
  • 2 sick days,
  • extra deň voľna pri sobáši a narodení dieťaťa,
  • zdieľanú knižnicu a ďalšie iné :)

Články z magazínu

Zobrazit všechny