Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

dodigital

Account manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno29.09.2022

Sme malá digitálna agentúra s dostatočne veľkými skúsenosťami, a tak sa nám to páči.
Nepohrdneme dobrou kávou ale ani dobrým pivom.

Náplň práce

  • Komunikácia s klientami a s tímom
  • Manažovanie marketingových aktivít (čiže komunikácia s ppc-čkármi, grafikmi, seočkármi, programátormi, atď... a s klientom)
  • Analýza výsledkov, reportovanie, príprava odporúčaní a stratégií v spolupráci s interným tímom
  • Sledovanie trendov v online marketingu a ich testovanie

Požadavky

  • Minimálne 1 rok skúsenosti z online marketingu (z reklamnej agentúry alebo marketingového oddelenia)
  • Google ads - (základy)
  • Facebook ads - (základy)
  • Google analytics - (základy)
  • Data studio (výhodou)
  • Angličtina (výhodou)
  • Maďarčina slovom aj písmom (výhodou)
  • Ping pong (výhodou)
  • Schopnosť priznať si chybu, byť úprimný a otvorený (must have)
  • Občas si s nami vypiť (lebo niekedy nás okolnosti prinútia)(výhodou)

Nabízíme

  • Neobmedzený počet homeofficeov
  • Kancelária pri Námestí slobody. Nemáme presné pravidlo, ale nám dobre funguje byť minimálne 1-2x do týždňa vo firme.
  • Flexibilný pracovný čas
  • Firemný notebook
  • Transparentnosť a férovosť - rovnaký prístup očakávame aj od teba.
  • Sloboda v kreativite - môžeš prísť s novým nápadom, ktorý určite otestujeme v praxi.
  • Vianočný bonus
  • Dovolenka 20dní (+10 dní lekár alebo sickday)
  • Hodiny angličtiny (2x týždenne s lektorkou počas pracovnej doby)
  • Vzdelávanie sa prostredníctvom školení a konferencií
  • Teambuildingy

Články z magazínu

Zobrazit všechny