Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

DOUBLE RED Design

Graphic designer

MěstoBrezno

FormaFull-time

Plat1100 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno29.04.2021

Náplň práce

Ak ťa zaujíma grafika, video, máš skúsenosti ako kontent creator,máš rád dizajn oblečenia, si kreatívny a rád by si nám pomohol vystúpiť z davu, tak toto môže byť pre teba skvelé miesto pre realizáciu tvojich kreatívnych nápadov.

Tvojou úlohou u nás bude:
-grafické návrhy oblečenia DOUBLE RED

  • grafické návrhy marketingových produktov a propagačných materiálov
  • správa grafického dizajnu na webových portáloch
  • tvorba online marketingových vizuálov, printových reklamných materiálov
  • tvorba produktových fotografií predávaného tovaru
    -návrhy a vizuálne spracovanie kampaní
    -tvorba banerov, reklám, voucherov
  • Návrhy a vizuálne spracovanie kampaní.
  • Tvorba newsletterov, banerov, reklám, voucherov, letákov (online/ offline)...
  • Pracovať hlavne s Adobe Photoshopom a Adobe Illustratorom.

Zaujali sme ťa? Ak áno, radi sa pozrieme na tvoje CV , ku ktorému prosím pripoj aj svoje portfólio.

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Počet rokov praxe
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Určite si u nás šplhneš, ak:

  • si plný nápadov
  • máš vizuálne cítenie na vysokej úrovni
    -estetické cítenie
    -nadšenie pre reklamu
    -spoľahlivosť a precíznosť
  • vieš pracovať s Photoshopom a Illustratorom
  • sa rád učíš nové veci
    -už máš skúsenosti na takejto pozícii
  • dodrživaš deadline-y

Výhodou je aj znalosť (nie je podmienkou):

  • Adobe InDesign
  • Adobe Premiere Pro
  • Adobe After Effects

Nabízíme

práca v mladom kolektíve

  • práca pre uznávanú štýlovú značku DOUBLE RED
  • prémie, možnosť kariérneho rastu
    -zamestnanecké zľavy na produkty Double Red

Články z magazínu

Zobrazit všechny