Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Elite / Monday Lovers

Web Designer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno26.01.2023

Náplň práce

Chystáš sa na redizajn svojej práce? Ak si persona, ktorej dizajnovanie web stránky je silnou doménou, tak táto pozícia je stvorená pre teba! U nás ťa nečaká rutinná práca ako zo šablóny. Budeš pracovať pre veľkých aj malých klientov a sem-tam sa vyskytne v tvojom trafficu nejaký ten tender.

Požadavky

Nemusíš byť hneď web designer hero. Stačí, ak si najlepšie práce neshuttríš a v portfóliu nemáš úplnú Figmu borovú. U nás si určite nájdeš svoj dizajn systém, ktorý ti bude vyhovovať. Navyše, získaš kolegov, ktorí sa ti nikdy neotočia backendom.

Nabízíme

Články z magazínu

Zobrazit všechny