Výběrové řízení bylo uzavřeno

Eurojet Servis

PHP Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2250 — 3800 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno26.10.2021

Náplň práce

Pro projekt vývoje softwaru pro letecké odvětví hledáme PHP vývojáře.

Požadavky

Požadavky:

  • Bylo by fajn, kdybys měl(a) zkušenosti s prostředím (framework) pro vývoj v PHP. Ideální by byl Yii2 framework, ale chápeme, že to není mainstream a moc lidí o něm neví.
  • Automatizované testy píšeme v Robot framework, znáš? Super. Pokud ne, není to věda.
  • Moc by nám pomohlo, kdybys znal(a) Linux. Ideálně s ním i aktivně pracoval(a) a využíval(a) ho při vývoji.
  • Hledáme někoho, kdo pro nás bude pracovat na plný úvazek, tj. full-time.
  • Bez komunikativní angličtiny se neobejdeš, polovina týmu jsou cizinci.

Věříme, že zbytek tě už naučíme. Je pro náš důležité poznat někoho motivovaného, kdo na sobě bude pracovat a aktivně se učit. Projekt je náročný jak z technologického, tak i byznysového pohledu, ke studiu toho bude hodně.

Pracujeme v modelu remote (na dálku), máme pravidelné schůzky. Při řízení využíváme hodně prvků Extreme programming (XP).

Nabízíme

Nabízíme:

  • svobodu práce na dálku (remote development)
  • práci v malém mezinárodním týmu
  • pracovní smlouvu nebo kontrakt
  • odměnu 2 250-3 800 euro měsíčně

Nástup: dle dohody

Preferujeme přímé uchazeče.

Pokud jste agentura a chcete nám někoho „prodat“, budeme se ptát, jak se o své lidi staráte, jak je znalostně posouváte. Partnera do debaty o technologiích určitě přivítáme, dalšího prodejce „prášku na praní“ nehledáme 😊.