Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

GALTON Brands

PPC špecialista

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno04.02.2022

Budujeme značky a tvoríme príbehy, ktoré dlhodobo víťazia v svete meniacich sa kultúr a technológií.

GALTON Brands je brandingová agentúra, s tímom kreatívcov a technologických inovátorov. Základom nášho úspechu sú inovatívne nápady, moderné technológie, ale najmä ľudia, ktorí rozumejú svojej práci a robia ju dobre. Začali sme ako malé grafické štúdio s tromi nadšencami a veľkou chuťou pracovať. Dnes máme za sebou roky práce s malými i veľkými, domácimi i zahraničnými značkami. Pracujeme v troch pobočkách a v tíme dvadsiatich špecialistov.

Naše služby pokrývajú celý životný cyklus značky. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti brandbuildingu, employer brandingu, tvorby webstránok, e-shopov, online a offline kampaní pre klientov HYZA, MATADOR, Fitshaker, Dognet, RESCO, KPMG, ČSOB, Forbes, GSK, ZSE, Foxconn, UNIQA GSC, ING BSS a mnoho ďalších.

Veríme, že práve spolupráca s tými najlepšími a najšikovnejšími je hlavným dôvodom spoločného úspechu – nás aj našich klientov.

Náplň práce

Do tímu brandingovej agentúry GALTON Brands obsadzujeme pozíciu Mid PPC špecialistu , ktorý sa zaujíma o komunikáciu a budovanie značiek, nebojí sa nových výziev, sleduje trendy v online marketingu a má chuť neustále sa zlepšovať.

Tvojou úlohou bude:

  • tvoriť, nastavovať a optimalizovať reklamné kampane v systémoch Google Ads a Facebook Business Manager pre slovenské a zahraničné značky
  • monitorovať a analyzovať výsledky nasadených kampaní
  • pripravovať reporting a navrhovať zlepšenia
  • spolupracovať na príprave stratégií komunikácie
  • sledovať trendy v brandbuildingu a digitálnom marketingu
  • nasadzovať a vyhodnocovať aktivitu užívateľov na weboch slovenských i zahraničných značiek

Požadavky

  • Skúsenosť s prácou v systémoch Facebook Business Manager a Google Ads
  • Analytické schopnosti
  • Absolvovanie online kurzov zameraných na systémy: Google Ads a Facebook Business Manager (výhodou)
  • Skúsenosť s využívaním nástrojov Google Tag Manager, Google Analytics a Hotjar
  • Aktívne pracovať so stratégiou, cielením, publikami, konverziami
  • Chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe
  • Samostatnosť, zodpovednosť, trpezlivosť a cit pre detail

Firemná kultúra je vzácna a veľmi krehká. V agentúre GALTON Brands nám záleží na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre. Preto k sebe hľadáme len ľudí, ktorí veria rovnakým hodnotám ako my. Sú nimi:

1. Špičkový výstup aj prístup
Sme zvedaví, odvážni a nároční, pretože veríme, že to sú hnacie sily inovácií a neustáleho progresu.

2. Spoločné víťazstvá aj prehry
Náš tím je fungujúci celok, v ktorom je dôležitá každá časť. Za výsledkami nestoja jednotlivci, ale celý tím.

3. Sloboda a zodpovednosť
Sme slobodní a samostatní. Vieme zabrať, baviť sa, prebrať veľkú zodpovednosť aj dotiahnuť veci do konca.

4. Otvorenosť a empatia
Ego do práce neberieme. Sme schopní dať aj prijať kritiku, poučiť sa z chýb a vcítiť sa do kože druhého.

Ak sa s našimi hodnotami dokážeš stotožniť, určite si budeme rozumieť.

Nabízíme

• Získaš možnosť pracovať s TOP ľuďmi a TOP technológiami.
• Tu by som dal niečo, že naučíš sa ako pripravovať efektívne stratégie
• Budeš mať možnosť spolupracovať na rôznych ATL a BTL kampaniach
• Niečo čo by mladého človeka nadchlo
• Budeš tvoriť pre slovenských aj zahraničných klientov.
• Budeš napredovať pod vedením skúsených seniorov.
• Získaš skúsenosti a podporu vďaka online aj offline vzdelávaniu.
• Pracovať môžeš striedavo z officu aj z domu. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas.
• Ak sa cítiš zle po prebdenej noci, vezmeš si sick-day.
• V práci sa nebudeš nudiť. Každý klient a projekt prináša nové výzvy.
• Niekoľkokrát do roka zažiješ paintball, motokáry, chatovice, kapustnice a mnoho ďalších akcí s kolegami
• Zázemie stabilnej agentúry s pobočkami v Bratislave aj Nitre.
• Xbox, stolný futbal, káva, ovocie a snacky sú samozrejmosťou

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top