Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Hammer Agency Bratislava

Account Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno17.01.2023

Pridaj sa ku nám a užívaj si Hammer možnosti!

Sme malá lokálna agentúra v Bratislave a zároveň sme súčasťou veľkej a úzko spolupracujúcej rodiny nadnárodnej siete Hammer agentúr s office v Budapešti, Prahe, Krakove a Viedni!

Check-ni nás tu: https://hammeragency.eu/#works

Náplň práce

Ako už určite vieš, náplňou tvojej práce bude:

  • Každodenný kontakt s klientom, udržiavanie spoľahlivého systému komunikácie, pravidelná kontrola toku informácií medzi klientom a agentúrou na primeranej a včasnej báze počas celého procesu
  • Snaha o porozumenie požiadaviek klienta a detailné koordinovanie kampaní od prvého briefu až do úspešného konca
  • Participácia na príprave podkladov pre tendre a stratégie v spolupráci s kreatívnym tímom a nadriadeným, spolupráca na príprave kreatívnych návrhov
  • Projektové manažovanie kampaní
  • Sledovanie termínov a zodpovednosť za ich dodržiavanie
  • Distribúcia informácií medzi kreatívnymi a produkčnými oddeleniami
  • Prezentovanie agentúry, networking, social media mangement, LinkedIn
  • Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • Úzka spolupráca s Country Managerom agentúry

Požadavky

✨ Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním v odbore Marketing a reklama.

👅 Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
  • Ideálne sú aspoň 2 roky skúseností na pozícii Account Manager v agentúre
  • Prehľad v oblasti marketingu a Social media
  • Vynikajúci time management, proaktívnosť a samostatnosť, zmysel pre detail
  • Pochopenie potrieb klienta a návrh vhodnej stratégie, príprava briefov
  • Administratívne práce súvisiace s klientom a agentúrou
  • Príjemné vystupovanie

Každý ďalší skill je veľké +!
Copywriting? Ideamaking? Už sa na teba tešíme!!

Nabízíme

Pracujeme v priateľskej atmosfére, kde má miesto zmysel pre humor. Môžeš sa spoľahnúť na férovosť v jednaní a otvorenú komunikáciu. Kombinujeme office s home office. Každý si nájde súkromie ak potrebuje, nesedíme v open space, ale v rodinnom domčeku len pár minút pešo od Vivo. V peknom počasí si posedíme a pogrilujeme v našej krásnej office záhradke. Samozrejme, vyzbrojíme ťa tvojími hlavnými pracovnými nástrojmi - iPhone, MacBook.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Články z magazínu

Zobrazit všechny