Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Heineken Slovensko

Brand Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno01.10.2022

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Náplň práce

V rámci rozširovania nášho Brand Marketing tímu hľadáme nového Brand Manažéra - Brand Manažérku. Ak medzi tvoje vášne patrí brand manažment, budovanie značky, nastavovanie stratégie na trhu a prinášanie inovácií, zrejme sme na jednej vlnovej dĺžke a možno máme ponuku práve pre TEBA! Hľadáme srdcom marketéra, ideálne so skúsenosťami v FMCG, ktorý nám pomôže budovať najobľúbenejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant a spoločne budeme oslavovať úspechy, aj sa učiť z neúspechov. Lebo my sme tím – spája nás jeden z najchutnejších produktov, naše pivo..

ČO BUDE TVOJOU NÁPLŇOU PRÁCE?

  • Tvorba stratégie pridelených značiek a ich pozicioningu
  • Definovanie hlavných cieľov pre pridelené značky
  • Príprava a realizácia plánov pre pridelené značky s ohľadom na balans všetkých oblastí marketingového mixu
  • Dôraz na inovácie, ktoré rešpektujú aktuálne trendy v spotrebiteľských preferenciách
  • Analýza dát z prieskumov trhu (neboj, máme samostatné oddelenie, ktoré sa touto témou zaoberá, takže v tom nebudeš sám)
  • Vyhodnotenie kampaní a projektov s ohľadom na stanovené ciele, rozpočet a dlhodobé smerovanie značky
  • Spolupráca s reklamnými, mediálnymi, PR a social agentúrami

Požadavky

  • Minimálne 3 roky komplexnej praxe v marketingu na strane klienta alebo agentúry
  • Vysokoškolské vzdelanie, ideálne so zameraním na manažment/marketing
  • Plynulá znalosť angličtiny slovom aj písmom
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Samostatný proaktívny prístup k práci
  • Tímové a projektové nastavenie v spolupráci
  • Dobré analytické a procesné myslenie
  • Vodičský preukaz sk. B

Nabízíme

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac (24ks podľa vlastného výberu)
• Parkovacie miesto
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• Wellbeing program
• Zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, kde dostaneš priestor pre rozvoj, ako aj pre realizáciu vlastných nápadov

Články z magazínu

Zobrazit všechny