Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Humánny pokrok

Social media manažér/ka

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1340 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno30.03.2022

Humánny pokrok je hlasom zvierat a presadzuje udržateľné riešenia, ktoré dokážu nasýtiť planétu. Sme členmi popredných medzinárodných zvieracoprávnych koalícií združujúcich tie najefektívnejšie zvieracoprávne organizácie na svete: Open Wing Alliance, Eurogroup for Animals, Fur Free Alliance a Aquatic Animals Alliance. V súčasnosti má 8-členný platený personál a celkovo viac ako 60 aktívnych členov a členiek. Medzi najväčšie úspechy Humánneho pokroku patrí zákaz kožušinového chovu na Slovensku, početné záväzky predajcov a výrobcov vajec ukončiť používanie vajec z klietkového chovu či predaj živých kaprov, ako aj jeden z najväčších food festivalov na Slovensku - Vegánske hody.

Náplň práce

  • Správa účtov Humánneho pokroku na sociálnych sieťach.
  • Tvorba obsahu na sociálne siete.
  • Vedenie a riadenie dobrovoľníckeho social media tímu, vrátane výberu, tréningu a rozvoja nových členov a členiek.
  • Tvorba social media stratégie a nastavovanie cieľov pre jednotlivé programy a organizáciu ako celok.
  • Spravovanie reklamného účtu a tvorba reklamných kampaní.
  • Vyhodnocovanie analytických dát a navrhovanie zlepšení.

Požadavky

Ideálna úspešná uchádzačka alebo uchádzač sa na sociálnych sieťach cíti ako doma. Dôverne pozná všetky trendové a kľúčové platformy, aktívne na nich pôsobí a prispieva do nich vlastným obsahom. Má bohaté skúsenosti so správou firemných účtov, a vie sa nimi aj pochváliť. Sleduje aktuálne trendy a presne vie, aké formáty a aký obsah práve teraz najlepšie funguje. Rozumie si so segmentáciou, a už na prvý pohľad vie, ktorý obsah patrí na ktorú platformu a kanál, ako aj to, akým hlasom by mal k publiku prehovárať. Rozumie si s analytikou, konverzné pixely nastavuje ľavou zadnou, a bez dlhého váhania bude vedieť, kde potrebuje ktorý kanál zapracovať a na čom presne. Má silno rozvinuté vizuálne cítenie, a ovláda prácu so základnými grafickými programami. Má skúsenosti s vedením menšieho tímu, a vie ako naplno využiť potenciál dobrovoľníckeho programu a zapáliť celý tím pre prácu na sociálnych sieťach a jej využívanie na boj za ochranu zvierat pred krutosťou. Motiváciu a zápal pre prácu nachádza vo výsledkoch vlastného tímu, v zlepšovaní sa v robení kvalitnej práce a vo víťazstvách pre zvieratá.

Od ideálnej uchádzačky alebo uchádzača očakávame:

  • Stotožnenie sa s víziou a poslaním Humánneho pokroku (https://humannypokrok.sk/o-nas/) a s princípmi efektívneho altruizmu.
  • Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa so zameraním na žurnalistiku, mediálnu komunikáciu či príbuzné spoločenské vedy.
  • Angličtina minimálne na úrovni B2.
  • Bezchybná slovenčina slovom aj písmom.
  • Veľmi pozitívny vzťah k vzdelávaniu.
  • Preukázané skúsenosti so správou firemných účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn).
  • Preukázané skúsenosti s prácou so základnými grafickými programami (Adobe Photoshop, Canva, a pod.).
  • Časová flexibilita a schopnosť pracovať pod stresom.
  • Niekoľkokrát do týždňa dostupnosť na stretnutiach s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami, ktoré sa konajú prevažne v časoch medzi 17:00 a 20:00.
    Vlastnosti, ktoré sú výhodou:
  • Znalosť zvieracoprávneho hnutia na Slovensku a vo svete.
  • Skúsenosti s dobrovoľníctvom.
  • Aktívne používanie TikTok.
    Mal/a by som sa prihlásiť, aj keď nespĺňam všetky požiadavky ideálne?
    V Humánnom pokroku chceme pracovať s tými najlepšími ľuďmi a nechceme, aby nás naše skreslenia a predsudky v tomto brzdili. Preto silno podporujeme ľudí všetkých farieb pleti, sexuálnej orientácie, rodu, zdravotného stavu, postihnutia, či pôvodu, aby sa na túto pozíciu prihlásili. Vážime si rôznorodé pracovné prostredie, aktívne pracujeme na tom, aby bolo oslobodené od diskriminácie a nenávistných prejavov, a to ako pri výberovom procese, tak aj počas výkonu práce.

Výskumy ukazujú, že muži sa prihlasujú na pracovné pozície, aj keď spĺňajú len 60 % požiadaviek, zatiaľ čo ženy a ľudia z marginalizovaných skupín sa hlásia len ak spĺňajú 100 % požiadaviek. Ak máte silný zápal pre poslanie Humánneho pokroku, a myslíte si, že máte to, čo je potrebné na to, aby ste na tejto pozícii uspeli, aj keď nespĺňate všetky požiadavky, prosím, prihláste sa. Oceníme príležitosť zvážiť Vašu prihlášku.

Prihlásenie sa na pozíciu:
Po kliknutí na "Mám záujem" sa zaregistrujte vyplnením registračného formulára najneskôr do 17.04.2022, a nezabudnite priložiť nasledovné vypracované zadanie:

Národná rada SR práve schválila zákon zakazujúci vytrhávať medveďom obočie počas vianočných sviatkov. Toto víťazstvo je potrebné odkomunikovať verejnosti. Vypracujte preto nasledovné:

  1. Text a vizuál všetkých výstupov a formátov na všetky účty Humánneho pokroku na sociálnych sieťach, na ktorých by ste Vy túto informáciu odkomunikovali.
  2. Odôvodnenie Vášho výberu a spracovania.

Výberový proces pozostáva zo štyroch kôl – formulár, test zručností, štrukturovaný videohovor, a záverečný videohovor. Výberový proces plánujeme ukončiť najneskôr začiatkom mája.

Nabízíme

  • Prácu, ktorá mení svet.
  • Príležitosť ukončiť krutosť voči zvieratám, a pracovať na riešení klimatickej krízy.
  • Bezplatný prístup ku knižnici, vzdelávacím materiálom, tréningom a konferenciám.
  • 10 platených hodín mesačne na vzdelávanie sa a rozvoj.
  • Teambuildingové aktivity a miestnu aktivistickú komunitu.
  • Možnosti spolupráce s tými najefektívnejšími zvieracoprávnymi organizáciami na svete.
  • Kompletné zaškolenie na pozíciu a do používania všetkých nástrojov a služieb.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top