Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Hurricane

VIDEOTECHNIK / IT Admin

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno01.04.2021

O nás:
Sme firma, ktorá pôsobí v oblasti technického zabezpečenia eventov a verejných podujatí. Za 23 rokov existencie na trhu sme si vytvorili stabilné zázemie a portfólio klientov po celej Európe.
Zábavný priemysel a konferencie prechádzajú posledný rok veľkou transformáciou do online priestoru a virtuálneho sveta. Našou odpoveďou na tieto zmeny bolo vytvorenie Hurricane NEW LEVEL štúdia, ktoré spája všetky popredné technológie pre audiovizuálnu tvorbu a online streaming. Pre toto štúdio hľadáme nové tváre, ktoré sa stanú súčasťou kreatívneho Hurricane teamu.

Náplň práce

Do nášho štúdia hľadáme kreatívneho a zodpovedného IT technika - videotechnika, ktorý má blízky vzťah k počítačom a vizuálnej tvorbe. Ak rád striháš videá, ovládaš programy na výrobu grafiky a spracovanie videa si ten, koho hľadáme. Aktuálny prehľad v technológiách je pre nás rovnako dôležitý ako snaha posúvať možnosti stále dopredu. Vysielame prevažne live, preto hľadáme niekoho, kto má pohotové reakcie, problémy rieši za jazdy a práca pod tlakom mu nerobí problém.

Požadavky

  • skúsenosti v obore aspoň 2 roky
  • znalosť strihových software napríklad: Adobe Premiere, Final Cut
  • prehľad v IT oblasti, nastavenia siete, inštalácia SW a podobne
  • základy anglického jazyka

Nabízíme

  • stabilný príjem podľa výkonu a dochádzky
  • možnosť pracovať s poprednými technológiami v oblasti AV
  • osobné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • príjemný kolektív

Články z magazínu

Zobrazit všechny