Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

i-Step communication

Grafický dizajnér

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno20.02.2023

Reklamná agentúra s viac ako 20 ročnou skúsenosťou. Zaoberáme sa všetkými oblasťami marketingovej komunikácie. Náš tím je tvorený skúsenými odborníkmi z oblasti marketingu a komunikácie s referenciami z najväčších slovenských reklamných agentúr, obchodných spoločností a komunikačných kanálov. Za 20 rokov na trhu sme pracovali pre tých najväčších, ale aj najmenších klientov na globálnych ale aj regionálnych trhoch.

Náplň práce

  • Tvorba grafických vizuálov pre print a online
  • Návrhy loga, corporate identity a branding
  • Návrhy vizuálnych kampaní pre našich klientov
  • Tvorba grafiky pre sociálne siete
  • Dizajn webstránok
  • Kreatívne spracovanie zadaných tém

Požadavky

  • prax 2. roky v oblasti grafického dizajnu alebo na podobnej pozícií je nevyhnutná
  • skúsenosť s tvorbou grafiky pre marketingové účely
  • skúsenosť s prípravou podkladov pre tlač
  • schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
  • kreatívny prístup a cit pre dizajn
  • spoľahlivosť a zodpovednosť za zverené projekty
  • ochota vzdelávať sa
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaní:
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore: grafika, design
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilýstredoškolské s maturitou
  • Ostatné znalosti:
  • Adobe Photoshop - Expert
  • Adobe Illustrator - Expert
  • Adobe InDesign - Expert
  • Figma - pokročilý
  • Adobe CC - pokročilý
  • emailom zaslať CV a portfólio prác. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorý spĺňajú požadované kritéria.

Nabízíme

  • Zaujímava a rozmanitá práca
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť kurzov a vzdelávania
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu ( po dohode)
  • Adekvátne finančné ohodnotenie
  • Technické vybavenie

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top