Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Invelity

PHP developer

MěstoZvolen

FormaFull-time

Platod 850 €

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno11.01.2021

Sme agentúra, ktorá sa komplexne zaoberá digitálnym marketingom. Tvoríme weby, e-shopy, sociálne médiá, UX, web dizajn, SEO optimalizáciu, PPC kampane. V prvom rade sme ale tím 28 profesionálov. Ľudia, ktorí sú odborníkmi, pomáhajú svojim klientom napredovať a vzdelávajú sa. Predovšetkým sú ale priatelia.

Sme Google Premier Partner pre rok 2023, členskou agentúrou ADMA, členmi IT Asociácie Slovenska a členmi medzinárodnej asociácie agentúr MAGENCIES.

Chceš sa stať jedným z nás?

Náplň práce

Inzerát síce hovorí Junior ale máme priestor aj pre seniornejšiu pozíciu, nebudeš sa u nás nudiť.

Staviame naše riešenia na Lavaraveli, pre menšie a stredne veľké projekty používame WordPress s našou témou na mieru. Pre JavaScript používame Vue.js. Celý process vývoja riadime cez Gitlab a Buddy Works. Vo voľnom čase spravíme aj nejkaký ten WordPress plugin, ktorý potom dáme komunite zadarmo.

Ak hľadáš juniornejšiu pozíciu máme aj pár interných projekov a toolov na ktorých sa vieš vyskillovať.

Požadavky

Skúsenosti s Laravelom alebo iným MVC frameworkom.
Ideálne skúsenosti s Wordressom (alebo iným rozšíreným CMS).
Znalosť JavaScriptu, jQuery a SEO metodiky.
Zodpovednosť za kvalitu projektu a dodržiavanie časových harmonogramov.
Rozhľad v nových technológiách a chuť učiť sa.

Nabízíme

  • 13-ty plat
  • dovolenka navyše už po 1. roku
  • teambuildingy a podpora v rozvoji alkoholizmu
  • homeoffice, ten ti teraz určite chýba najviac :)
  • pravidelné masáže
  • joga zadarmo
  • práca pre zaujímavých klientov
  • pravidelné firemné raňajky
  • neformálne pracovné prostredie
  • vzdelávanie
  • práca v super kolektíve
  • firemný minibar
  • pravidelný prísun zdravého ovocia, čajov či rýchlych raňajok
  • firemný merch
  • office knižnica

Články z magazínu

Zobrazit všechny