Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

DETIAL CAR

SEO Entuziast

MěstoStupava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno01.02.2023

KPM Invest je mladá, rýchlorozvíjajúca sa firma s viacerými podnikateľskými aktivitami. Primárne však pôsobí v automobilovom odvetví - ak máš rád drahé a rýchle autá, tak si na správnom mieste! 😁 Zaoberáme sa detailingom, autoservisom no rýpeme sa taktiež aj do autodopravy a hotelierstva. Ak si počul niekedy o značkách ako je DetailCar, RapidPneu, MJM Trans, Pohoda Ubytovanie alebo o RememberMe, tak potom nás už poznáš. Všetky tieto firmy spadajú práve pod KPM Invest.

Náplň práce

Chceš robiť prácu, kde budeš máť reálny priamy vplyv na výsledok? Chceš sa toho veľa učiť a v budúcnosti by si si možno chcel otvoriť sám firmu? Príď k nám do KPM Invest a spolupracuj s našim mladým tímom na nápadoch a projektoch ktoré sú ešte len v zárodku. Nie sme start-upisti s hlavou v oblakoch, my iba pimpujeme zastaralé businessy a robíme z nich sexy moderné kúsky. Do nášho tímu hľadáme marketingového nadšenca s vášňou a zápalom pre digital marketing, nemusíš byť najviac zorganizovaný človek na svete, nemusíš mať ani vyštudovaný Oxford, stačí sa vyznať do online sveta a tomu ako marketing v 2023 funguje! Tvojou náplňou práce bude:

  • SEO audity, plánovanie SEO aktivít pre DetailCar / RapidPneu / MJM Trans / Pohoda Ubytovanie / RememberMe
  • Analýza Kľúčových slov
  • Návrhy zlepšenia štruktúry stránky
  • Návrh Meta dát
  • Linkbuilding
  • Vyhodnocovanie výsledkov na jednotlivých projektoch za každý mesiac
  • Správa instagramu / facebooku / tik-toku (žiaden hrot)

Požadavky

Si vhodný kandidát ak si:

  • Kamoš s Google Search Console
  • Kamoš s Google Anal
  • Kamoš s Google My Business
  • Už počul o Wordpresse
  • Vieš vyklikať schopný design v Canve
  • Baví ťa Instagram / Facebook / Tik-Tok a vyznáš sa do Meta Business Managera
  • Vieš používať SEO tools (kw finder, ubersuggest, atď)