Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Luigi's Box

Performance Marketing Specialist (PPC)

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2700 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno07.07.2022

Luigi’s Box is a SaaS solution for intuitive search 🔎, analytics 📉, and product recommendation for e‑commerce. It ensures that your site delivers fast, relevant, and personalized results for every inquiry.

Luigi’s Box has a dominant position on the Central Europe market, expanding on Western European market. More than 50% of top e‑commerce companies on the SK/CZ market use Luigi’s Box.

We increase sales and conversion rates for almost 3000 online businesses including O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex and many other well-known names.

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý bude spravovať naše internetové reklamné kampane typu pay-per-click vrátane stratégie, implementácie a analýzy výkonnosti reklamy.

Ako Performance Marketing Specialist (PPC Specialist) budeš:

  • Zodpovedať za správu kampaní v PPC systémoch
  • Spravovať reklamy Google, Microsoft Ads, Capterra Ads a ďalšie
  • Identifikovať kľúčové segmenty, ktoré prinesú pozitívne ROI pre náš obchodný tím
  • Identifikovať vhodné reklamné formáty, ktoré splnia očakávané výsledky
  • Identifikovať transakčné kľúčové slová, ktoré nám prinesú najlepších potenciálnych zákazníkov
  • Spravovať rozpočty na reklamy a celkové výdavky na PPC
  • Optimalizovať mieru konverzie pre PPC reklamy
  • Monitorovať konkurenciu, aby naše reklamy boli vždy špičkové
  • Pracovať s USP & našimi hodnotami, ktoré pretavíš do atraktívnych reklám
  • Vyhľadávať slabé miesta na našom webe podľa aktivity užívateľov z platených reklám
  • Sledovať výkonnosť brandových kampaní v porovnaní s nebrandovými
  • Podávať správy nášmu CMO a úzko spolupracovať s našim CRO
  • Optimalizovať a vylepšovať reklamy, vyhľadávacie dotazy a výkonnosť reklám
  • Implementovať SKAGy a maximalizovať ich účinok, všade, kde to dáva zmysel
  • Načúvať nášmu produktovému manažérovi a zabezpečíš, aby boli reklamy relevantné a prinášali hodnotu
  • Aplikovať prístup založený na dátach vo všetkom, na čom budeš pracovať

O Luigi’s Box:

Luigi's Box je balík nástrojov v obslati e-commerce. Luigi’s Box zvyšuje predaj a konverzie tým, že poskytuje návštevníkom e-shopov najlepšiu možnú zákaznícku skúsenosť pri online nakupovaní. Od vyhľadávania až po odporúčanie produktov, našim klientom poskytujeme úplnú kontrolu nad dátami a analytiku pre spoľahlivejšie obchodné rozhodnutia.

Sme Luigi's Box, slovenská inovatívna SaaS spoločnosť, konkurencieschopný vyhľadávací nástroj najmä v sektore e-commerce. Spoločnosť založil v roku 2017 tím vysokokvalifikovaných nadšencov. Okrem vyhľadávania a analytiky využívame umelú inteligenciu, autocomplete, recommender a pracujeme na desiatkach ďalších funkcií, ktoré sú súčasťou nástroja Luigi's Box.

Sme dynamický menší tím, trendová Saas firma. Neustále rastieme a nastavujeme vysoký štandard pre online biznis našich približne 1000 zákazníkov, ako napríklad O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex a mnoho ďalších zvučných mien.

Ak nakupuješ online, nástroj Luigi's Box ti už niekedy vyhľadával produkty.

Požadavky

Táto pozícia je vhodná pre teba, ak máš:

  • 2+ roky skúseností s PPC manažmentom
  • Preukázateľnú skúsenosť s vytváraním reklamy pre klientov/firmy
  • Vieš identifikovať PPC metriky a merať svoju prácu
  • Znalosť základných analytických/reportovacích platforiem ako Google Analytics a Google Data Studio
  • Dokážeš pracovať samostatne na základe tímových cieľov
  • Si organizovaný a máš v krvi dobrý time-manažment
  • Máš znalosti technológií online/digitálneho marketingu
  • V angličtine plynule komunikuješ slovom aj písmom. Sme medzinárodný tím.

Výhodou je, ak máš navyše:

  • Predošlú znalosť/skúsenosť v SaaS segmente
  • Znalosť automatizovaných skriptov/pracovných postupov pre maximálnu efektivitu

Nabízíme

Prečo sa pridať k Luigi’s Box tímu:
Luigi’s Box je startup s funkčným produktom a platiacimi zákazníkmi, čo pre teba znamená prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá tu bude dlhodobo.

Luigi’s Box sa môže pochváliť týmito oceneniami:

  • Jeden z najlepších vyhľadávacích nástrojov na trhu
  • Ocenenie od Gartner Market Guide for Digital Commerce Search 2021 medzi ďalšími ~20 špičkovými riešeniami (Algolia, Bloomreach, etc.)
  • Na recenznom portáli G2 sme najlepšie hodnotený e-commerce vyhľadávací nástroj vo svete pre kategóriu Small Business a ocenení sme boli aj v ďalších 7 kategóriách
  • Ocenenie E-commerce Germany Awards - Najlepší analytický nástroj

U nás budeš pracovať na zmysluplných úlohách, s modernými nástrojmi, rôznorodosťou, využiješ svoje znalosti v praxi, budeš mať zodpovednosť za vlastné projekty, dobývať nové trhy, plniť si svoje aj firemné sny, získaš mentoring od profesionálnych kolegov a skvelé referencie.

Maličkosti na ktorých záleží:
Kancelária na ulici Vysoká, Bratislava

  • Hybrid / On-site / Remote (preferencie v tomto poradí)
  • Parkovanie v centre mesta (autá aj bajky)
  • Mesačné all-hands meetingy s firemnými raňajkami a kahoot kvízmi
  • Tembuildingy a off-site aktivity
  • Masér a fyzioterapeut priamo v kancelárii
  • Možnosť výberu technológie pre prácu (Mac, Win)
  • CWB (naši “contractors with benefits” majú budget na hardware aj platenú dovolenku
  • Volleyballové pondelky
  • Príspevok na speciality kávu v blízkych kaviarňach
  • Štvrtkové online small talk meetingy s remote kolegami
  • Ty prinášaš výsledky a si spoľahlivý a my na oplátku rešpektujeme, ak si niekedy potrebuješ niečo vybaviť alebo ísť vyzdvihnúť deti
  • Snacky a maškrty v office (ovocie sa nejak neosvedčilo)
  • Strašne veľká úspešnosť pri žiadosti o dovolenku
  • Zľavy u našich zákazníkov (nemôžeme verejne písať)
  • Hradíme 75% nákladov na jazykové kurzy
  • Kladieme dôraz na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Spoznaj náš tím:
Budeš súčasťou marketingového tímu pod vedením lídra s bohatými skúsenosťami v SaaS oblasti. Máme radi čísla, preto sa zameriavame na výkonnostný marketing. Zakladáme si na spolupráci a efektivite marketingových výsledkov.

V súčasnosti je nás celkovo 40 a marketingový tím tvorí 6 ľudí + externisti/agentúry. Mentoring, vzájomná podpora a spätná väzba sú súčasťou našej kultúry zlepšovania sa. Chceme fungovať efektívne, preto chceme počuť aj Tvoje nápady.

Si to ty? Daj o sebe vedieť:

Pošli CV alebo LinkedIn profil na [email protected].

Ak nás tvoje pracovné skúsenosti zaujmú, kontaktujeme ťa. Súčasťou náboru sú aj praktické zadania podobné úlohám, ktoré by si mal/a na tejto pozícii. Horúcich kandidátov si pozývame na “skúšobný deň u nás”.

Máme v pláne čo najskôr ukončiť výberový proces, ale na dobré si počkáme.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top