Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MAISON D'IDÉE Prague

Account Manager

MěstoPraha

FormaFull-time

Platod 40000 Kč

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno21.12.2022

Sme spoľahlivým kreatívnym partnerom pre stredné a veľké podniky v strednej Európe. Obsluhujeme tých najnáročnejších jednotlivcov a ich organizácie a tešíme sa ich dlhodobej loyalite. Toto všetko si vyžaduje posúvať naše osobné aj profesionálne limity každý deň o kúsok ďalej. Práca u nás je vždy za komfortnou zónou.

Náplň práce

Budeš sa starať o náročných domácich aj medzinárodných klientov. Komunikovať budeš prevažne v angličtine. Tá by mala byť plynulá a veľmi príjemná. Budeš cestovať a stretávať sa s top manažmentom a majiteľmi spoločností v Čechách, Rakúsku, Nemecku, Rumunsku a iných krajinách.

Požadavky

  • Očakávame maximálnu profesionalitu a dôslednosť.
  • Prehľad nad všetkým čo sa u klienta deje.
  • Schopnosť predvídať jeho potreby.
  • Dohliadnúť na riadenie projektu v agentúre.
  • Vedieť vyjednávať.
  • Byť príjemný / príjemná a zároveň vedieť zatlačiť.
  • Plynulá angličtina je nevyhnutná.
  • Dobrá slovná zásoba z branže.
  • Nemčina je veľké plus.

Nabízíme

Prácu na medzinárodných marketingových projektoch pre tých najnáročnejších klientov. Možnosť pracovať v prostredí, kde len to najlepšie je dostatočne dobré. Pestrosť práce a rôznorodé zameranie projektov. Rozhodne sa u nás nebudeš nudiť.

Články z magazínu

Zobrazit všechny