Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Milk

Account Manager/ka

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno25.11.2022

Milk tvorí stratégiu, dizajn a zmysluplný obsah pre lokálne aj medzinárodné firmy a organizácie. Sme kolektív dizajnérov/iek, umelcov/kýň, stratégov/ičiek a visual storytellerov/iek.

Náplň práce

Do tímu, ktorý sa venuje témam ako je lepšia spoločnost a zdravie, hľadáme skúseného/ú Senior Account Managera/ku.

Budeš sa starať o to, aby sme boli spoľahlivým partnerom, ktorý dokáže klientovi poradiť čo je naozaj pre neho najlepšie. Account manager/ka je v Milku dôležitou osobou nielen pre klienta - aktívne s tímom pracuje na tom aby doručené služby napĺňali klientske potreby aj štandardy Milku, a aby proces bol čo najplynulejší a najpríjemnejší pre všetkých zúčastnených.

Čo budeš najčastejšie robiť:

  • Organizuješ s klientom pravidelné osobné stretnutia kde sa po boku Milk Business directora s vedením firmy/marketingu rozprávate o dlhodobých plánoch
  • Uisťuješ sa, že projekty majú jasne stanovené kľúčové termíny a obe strany (tím aj klient) majú realisticky nastavené očakávania
  • Sprevádzaš tím a klienta pri rozbiehaní spolupráce / nových projektov - organizuješ a vedieš stretnutia až kým tím nie je schopný si klienta začať manažovať samostatne
  • Aktívne sa podielaš na príprave prezentácií a reportov pre existujúcich aj potencionálnych klientov doma aj v zahraničí
  • Vedieš pravidelné plánovacie a vyhodnocovacie stretnutia interne aj u klienta
  • Nastavuješ pravidelne s klientom rámcové rozpočty a zmluvné podmienky
  • Si v miestnosti, keď pre klienta robíme workshopy (stratégia, content, plánovanie.. ) a uvítame ak sa dokážeš do procesu aj zapojiť
  • Účastníš na interných tímových poradách kde je priestor na reflexiu a navrhovanie vylepšení

Požadavky

Čo od teba očakávame:

  • Máš skúsenosť s tvorbou vizuálnych identít, komunikačných kampaní alebo magazínov
  • Za tebou je minimálne 3+ rokov intenzívnej starostlivosti o klienta v agentúre kombinovaná s inými predošlými profesiami napr v roli marketingový manažér/ka, produkčný/á, projektový manžér/ka, editor/ka (alebo iné aj exotickejšie kombinácie v CV sú vítané)
  • Vo svojom srdci máš špeciálne miesto pre kvalitnú vizuálnu komunikáciu / storytelling
  • Cítiš sa sebaisto v situácii kedy samostatne určuješ projektové priority aj spôsob ich riešenia
  • Dokážeš mentorovať iných a diplomaticky rozlúštiť aj komplikovanejšie situácie v tíme aj s klientom
  • Máš chuť neustále posúvať vpred seba, klientov aj tím
  • Si schopný/á udržať tím aj klienta v obraze pri realizácii dlhodobého plánu, ale zároveň ťa nezaskočí ak je občas potrebné reagovať na urgentné situácie / korigovať smer
  • Tvoja angličtina ti umožní si zavtipkovať so zahraničným CEO, ktorý hovorí lámanou angličtinou ( ak vieš po nemecky je to bonus )

Hľadáme človeka, ktorý/á k nám zapadne hodnotovo aj prístupom k práci - radi si na teba počkáme. Zároveň samozrejme neočakávame, že všetko menované budeš spĺňať na 100% - doležitejší je prístup a ochota robiť veci lepšie.

Nabízíme

Čo sa ti bude u nás páčiť:

  • Tvoríme okolo tém ktoré sú naším srdciam najbližšie
  • Tvoji kolegovia/kolegyne sú “jednorožci” - majú radi svoju prácu a snažia sa ju robiť najlepšie ako vedia
  • Pracuješ kedy, kde a ako chceš - dôležíté je aby všetci boli obraze a výsledky dobré
  • Máme spoločné kvartálne voľná - chceme aby si do práce chodil/a rád/a a odpočinutý/á
  • Ak budeš chcieť viac zodpovednosti, radi ti ju dáme a v raste ťa podporíme
  • Tvoje finančné ohodnotenie odráža šírku a hĺbku skúseností ktoré so sebou do firmy prinášaš
  • Môžes sa zapojiť do interných NGO projektov kam vieš priniesť aj svoje nápady
  • Máš priestor prispievať do definovania toho, ako spolu fungujeme
  • Ak chceš, je ti k dispozícii kancelária s výhľadom na prezidentský palác s najväčšou zbierkou magazínov na Slovensku

Ak ťa naša ponuka zaujala ozvi sa - radi si s tebou dáme nezáväzný call / stretnutie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny