Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Mindshare Slovakia

Off-line Media Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

Úroveň

Aktualizováno25.01.2023

Náplň práce

Hľadáme šikovného a skúseného kolegu s minimálne 1 rokom praxe v oblasti plánovania a nákupu kampaní v off-line médiách (print, Out-of-Home médiá, rádio), ktorý chce pracovať a rozvíjať sa v medzinárodnej mediálnej agentúre, v perfektne fungujúcom kolektíve, a má ambíciu vymýšľať a realizovať efektívne kampane pre zaujímavých lokálnych a medzinárodných klientov.

Požadavky

Očakáva sa dokonalá orientácia na lokálnom mediálnom trhu, zvládnutie práce so štandardnými plánovacími SW a nástrojmi MS Office, komunikatívnosť a soft-skills, analytické myslenie a nebojácnosť pokiaľ ide o čísla, otvorený prístup a radosť z toho, čo robí.

Pokročilý ústny a písomný prejav v Anglickom jazyku je výhodou.

Nabízíme

Ponúkame zaujímavé nefinančné benefity, ako napríklad:

  • MultiSport karta,
  • zdravotná starostlivosť v sieti ProCare,
  • Benefit Plus - Caffeteria,
  • jazykové kurzy alebo práca z domu (home office)

Články z magazínu

Zobrazit všechny