Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

msg life Slovakia

HR Talent Sourcer - študent

MěstoBratislava

FormaPart-time

Platod 6 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Aktualizováno02.03.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie špičkových talentov na sociálnych médiách (LinkedIn) a slovenských pracovných portáloch (Profesia a iné).
• budovanie databázy talentov na rôznych pozíciách pre súčasné aj budúce potreby náboru, budovanie vzťahov s potenciálnymi uchádzačmi
• predbežný výber a kvalifikácia talentov, prezentovanie a reportovanie potenciálnych talentov
• úzka spolupráca s personálnym oddelením (v prvotnej fáze náboru), zisťovanie potrieb kandidátov
• vytváranie brandingu a pozitívneho povedomia o spoločnosti
• schopnosť prispôsobiť sa potrebám náboru, analýza a zlepšovanie metód vyhľadávania talentov
• zúčastňovanie sa spoločných HR stretnutí a tvorba vlastných myšlienok na zlepšenie procesov

Požadavky

• pozícia je vhodná pre študentov/-tky v 2./3. ročníku VŠ viac dní v týždni
• základná znalosť MS Office (najmä Excel, Power Point)
• skúsenosti s LinkedIn a nadväzovaním connections
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou
• schopnosť reportovať, analyticky uvažovať a schopnosť
spájať jednotlivé body a súvislosti
• komunikatívnosť, vytrvalosť, trpezlivosť a time -manažment na vysokej úrovni
• dynamická osobnosť, ktorá sa vie prispôsobiť rýchle zmenám v oblasti vyhľadávania (podľa typu projektu)
• orientácia na výsledok, kreativita a pozitívny prístup

Nabízíme

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top