Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

msg life Slovakia

Social media IT headhunter 🦸

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 2000 €

TypFaktura

Úroveň

Aktualizováno13.03.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

Sú tvoje komunikačné schopnosti, záujem o ľudí a gramatika na naozaj vysokej úrovni? Ak si dokážeš celé dni vypisovať s ajťákmi na LinkedIne, poznáš túto sociálnu sieť a si schopný/á postovať zaujímavé statusy z oblasti HR, je viac než dôležité, aby si sa teraz zhlboka nadýchol!
Našiel si svoj dream job!

msg life Slovakia je dcérska spoločnosť nemeckej matky, ktorá na Slovensku pôsobí v Bratislave, Košiciach a Žiline. Venujeme sa vývoju softvéru pre poisťovne. Nie sme však špecialistami iba na IT, naša firemná kultúra je založená na princípoch work-life balance.

U nás nenájdeš žiaden open space, ale zato máme Oddychovku pod stromami v záhrade. Práca s nami znamená slobodu, kreativitu a demokratický prístup. Ak ti tento model vyhovuje, prídi na kávu :)

Dnes hľadáme kolegu / kolegyňu do HR tímu, ktorý dokáže posilniť online sekciu hľadania nových talentov a vďaka svojej túžbe tvoriť content & contact nám pomôže nájsť nových kolegov.

Požadavky

  • dokážeš prezentovať seba samého / samú na sociálnych sieťach, nehľadáme len headhuntera, ale aj influencera našej značky
  • vieš pracovať so sociálnymi sieťami, najmä s LinkedInom a už máš skúsenosti s komunikáciou cez túto sociálnu sieť ALEBO si aspoň 2 roky pracoval/a na social media pozícii či na pozícii HR
  • poznáš IT ľudí a vieš, ako s nimi komunikovať
  • máš bezchybnú gramatiku a písanie tvorí veľkú časť tvojej osobnosti
  • máš zmysel pre humor
  • ak vieš po anglicky alebo nemecky, budeme veľmi radi
  • budeš pracovať s nami v office v Bratislave aspoň 3 dni v týždni

Nabízíme

  • atraktívny plat,
  • možnosť pracovať z officu, z domu alebo kombinovane (po dohode)
  • flexibilný pracovný čas
  • parkovanie v areáli spoločnosti
  • certifikácie, odborné školenia, jazykové kurzy podľa vlastného výberu
  • neformálna firemná kultúra a spoločné obedy
  • kids friendly & pet friendly
  • masáže & fitko na pracovisku
  • teambuildingy, charitatívne a ekologické aktivity, večierky

…a je toho asi 70, zvyšok nájdeš tu: https://msg-life.sk/benefity/

Staň sa našim headhunterom a vytvor si svoju osobnú značku na LinkedIn ako odborník na IT HR PR. Síce to ako disciplína ešte neexistuje, ale to ťa predsa nemôže odradiť!

Tešíme sa na teba :)

Články z magazínu

Zobrazit všechny