Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MullenLowe GGK

Art director

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno11.03.2022

MullenLowe je sieť kreatívnych agentúr venujúcich sa integrovanej marketingovej komunikácii. Každá z nich má silnú podnikateľskú históriu a ochotu prijímať výzvy. Sieť pôsobí v 65 krajinách po celom svete. MullenLowe GGK Bratislava je full-servisová reklamná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, stabilne v TOP 10 rebríčka KRAS.

Veríme, že dokážeme dať dohromady tých najlepších ľudí, aby kládli správne otázky, pochopili kľúčové problémy a následne uviedli do praxe High Value Ideas, ktoré menia biznis našich klientov.

Viac o nás, našich prácach a klientoch: www.mullenloweggk.sk/ alebo na facebook.com/MullenLoweGGK

Náplň práce

We are looking for someone who is able to develop a creative idea and to deliver excellence in craft. If you are prepared to design campaigns for a local and international brands, contact us. We appreciate your work portfolio.

Požadavky

  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop
  • Adobe InDesign

Nabízíme

  • chance to work for many famous international brands such as Audi, Volkswagen, Seat, Baumit, Pierre Baguette, Xella, Ytong, Knauf and others
  • skillful leaders
  • fresh talents
  • friendly atmosphere

Články z magazínu

Zobrazit všechny