Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

OKTAGON MMA

Asistent video výroby/produkcie

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno01.07.2022

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

  • Zabezpečiť všetko potrebné v rámci harmonogramu výroby a natáčania podľa zadania vedúceho videoprodukcie,
  • pomoc pri príprave zariadení a vybavenia,
  • každodenná pomoc s administratívou a komunikáciou v rámci tímu, dodávateľov atď.

Požadavky

  • aktívny vodič (B),
  • manuálne a technické zručnosti,
  • znalosť audiovizuálnych zariadení a elektroniky je výhodou,
  • organizačné schopnosti a systematickosť,
  • schopnosť plánovať,
  • príjemné vystupovanie, pracovitosť a dôslednosť.

Nabízíme

  • Byť súčasťou tímu videoproducentov najrýchlejšie rastúcej organizácie MMA v Európe a športového fenoménu,
  • zažiť silu československého lídra na trhu a lovebrand, ktorý prekonáva hranice,
  • flexibilný pracovný čas,
  • byť súčasťou tímu ľudí, ktorí milujú svoju prácu,
  • čiastočný remote a kancelárie v centre mesta,
  • možnou účasť na turnaji,
  • a v neposlednom rade zaujímavé finančné odmeny.

Články z magazínu

Zobrazit všechny