Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Danucem Slovensko

GRAFIK

MěstoRemote

FormaFreelance

Platod 10 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno06.05.2022

Sme skúsený tím špecialistov na komunikáciu a public affairs, poskytujeme klientom jedinečné riešenia, vďaka ktorým efektívne dosahujú svoje ciele.
Implementovali sme komunikačné kampane pre rôzne oblasti podnikania – zdravotníctvo a farmácia, maloobchod, FMCG, energetika, financie, development, IT.

Agentúra Neuropea vznikla v roku 2006 ako poradenská spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti vzťahov s verejnosťou, štátnou správou i regionálnymi samosprávami a komunitami. Svoje najväčšie „know-how“ v oblasti public affairs sme postupne rozšírili o ďalšie služby. Dnes sme spoľahlivým partnerom pre klientov z rôznych oblastí marketingu, PR a podnikania.

Náplň práce

  • Tvorba grafiky na socials
  • Tvorba grafiky pre mesačný newsletter (emailová komunikácia)
  • Spolupráca pri tvorbe grafiky pre kampane
  • Spolupráca pri zjednotení brandových guildlines
  • Editovanie fotografii – retouching, formátovanie pre tlač a potlač

Požadavky

  • Máš skúsenosti s grafickým dizajnom a tvorbou identity firiem (min. 3 roky)
  • Si schopný držať sa špecifických grafických požiadaviek, ale aj tvoriť grafiku od nuly a samostatne
  • Pracuješ samostatne, nepotrebuješ neustály dozor
  • Máš cit pre detail a vizuálnu kompozíciu
  • Vieš si prioritizovať čas a pracovať na viacerých úlohách naraz
  • Nemáš problém s dodávaním zadaní v stanovenom termíne
  • Máš znalosť anglického jazyka na dobrej úrovni (B2)
  • Máš živnosť
    Technické požiadavky
  • Vieš robiť v Adobe programoch
  • Máš skúsenosti s tvorbou grafík na sociálne siete, a iných prvkov prezentácie značiek v online priestore
  • Vieš produkovať aj základné printové výstupy napr. letáky, vizitky
  • Nice to have: vedieť robiť jednoduché animácie

Nabízíme

💰Odmena od 10€/hod podľa skúseností, tvoje schopnosti radi oceníme
🖊 Forma spolupráce: freelance
✅ Objem práce odhadujeme približne na 80hod/mesiac (podľa dohody)
✅ Flexibilný pracovný čas
🤘 Priateľská atmosféra, pohoda. Sme korporát, ale pracovať budeš so zillenias

Články z magazínu

Zobrazit všechny