Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

O2 Slovakia

Big Data Analytik

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno07.03.2022

Náplň práce

Aká bude vaša rola v tíme?
Ste skúsený dátový analytik so záujmom o oblasť Big Data? Chcete klásť výzvy sebe aj O2 Slovakia a zavádzať do praxe nové technické riešenia pre efektívnejšie využitie zdrojov Big Data? Ak áno, pridajte sa k nášmu Big Data tímu!

U nás budete:

  • Samostatne pripravovať, vyhodnocovať Big Data analýzy a ich výstupy prezentovať internému zákazníkov
  • Pripravovať a aktualizovať predikčné, propenzitné a zoskupovacie modely za použitia štatisticko-analytických metód
  • Získavať a spracovávať vstupné dáta z rôznych zdrojov pre monetizáciu na úrovni Big Data a ďalšie analytického využitia
  • Vytvárať postupy, vyhľadávať a implementovať v spolupráci s IT nové technické riešenia pre efektívnejšie využitie zdrojov Big Data

Požadavky

  • Vysokoškolské so zameraním na matematiku, štatistiku, marketingové analýzy
  • Prax na obdobnej analytickej pozícii 3 roky
  • Prax na pozícii spojenej s analýzou Big data - veľkou výhodou
  • Skúsenosti s analýzou, transformáciou a vizualizáciou dát
  • Analytické, logické a technické myslenie
  • MS SQL alebo Oracle - pokročilý
  • Ovládanie štatistických nástrojov modelovania (SPSS, R, Spark)
  • Vedomosti zo skriptovacích jazykov - Java, Scala, Python
  • Práca s Big data prostredím (napr. Hadoop, MapReduce) - výhodou
  • MS Office - pokročilý, najmä Excel a PowerPoint
  • Anglický jazyk - stredne pokročilý

Nabízíme

Základná mesačná mzda najmenej:

  • 2000 €/btto
  • Okrem základnej mzdy môžete získať aj bonusy vo výške 2-krát ročne (v celkovej výške až do 20% ročnej základnej mzdy)
  • Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím a preto sa s Vami radi porozprávame osobne.

U nás navyše:

  • Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru vám predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5bdpw7bd4
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov a otvorenosť je samozrejmosťou.
  • Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a to, že o sebe hovoríme, že sme priateľskí, nie je iba fráza – presvedčíte sa sami, keď sa stanete súčasťou našej kultúry, na ktorú sme právom hrdí.
  • Podporujeme záľuby našich kolegov, či už flexibilným pracovným časom, zázemím v office alebo prostredníctvom rôznych aktivít a projektov – u nás si na svoje prídu cyklisti, bežci, chodci, jogíni, kolobežkári, rodičia s deťmi, dobrovoľníci vo všetkých oblastiach, ale i záhradkári, amatérski cukrári či pekári, influenceri a blogeri a vlastne všetci ľudia s dobrým nápadom.
  • Chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto robíme množstvo aktivít zameraných na podporu duševného zdravia.
  • StredoZen- alebo bezmítingové stredy, aby sme mali čas a pokoj na svoju a mohli načerpať energiu do ďalších dní.
  • O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
  • Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
  • Príspevok na stravné máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Články z magazínu

Zobrazit všechny