Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Web3Agency

Marketingový riaditeľ & Komunitný špecialista

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno04.08.2022

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného a skúseného marketingového / komunitného špecialistu pre web3.0 sektor.

Sme inovatívna spoločnosť zameraná na web3.0 priestor so sídlom v Bratislave. Určite si sadneme ak máš rád web3 technológiu, kryptomeny či nftčka a máš ambície byť súčasťou budovania globálneho brandu, kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom tímu.
Teraz sa môžeš pridať do tímu, ktorý pracuje na vysoko inovatívnych technologických projektoch s globálnym dosahom 💪

Čo bude tvojou úlohou:
• Podieľanie sa na celkovom chode spoločnosti
• Úzka spolupráca s vedením spoločnosti
• Prinášať nové kreatívne nápady na vylepšovanie a posúvanie brandu
• Zastrešenie marketingových stratégií všetkych projektov spoločnosti
• Návrh a realizacia marketingovych kampaní pre naše projekty
• Riadenie a sledovanie týchto kampaní a stratégii
• Pravidelný report o úspešnosti / neúspešnosti s návrhmi na vylepšenie
• Tvorenie contentu na socialne siete
• Budovanie komunity na Discorde, Twitteri, Telegrame a ostatných web3 sociálnych sieťach..
• Kompletná správa sociálnych sieti
• Starostlivosť o zákaznicky servis
•Vytváranie práce a následne delegácia práce pre moderátorov na discorde

Požadavky

Čo od teba očakávame:
• Hýbeš sa v priestore web3.0 a máš s ním už bohaté skúsenosti
• Máš angličtinu na vysokej alebo natívnej úrovni
• Skúsenosti s manažmentom ľudí (výhodou)
• Skúsenosti s web3 social media - Discord, Twitter, Youtube, Instagram, Reddit, Telegram, TikTok..
• konexie v priestore na rôzne služby / infuencerov / osobnosti / shillerov výhodou
• Tvorba stratégie a dohľad pri budovaní komunity na web3 sociálnych sieťach
• Rozdelenie práce pre ľudí vo svojom segmente a následna kontrola výstupov.
• Spolupráca s grafickým tímom spoločnosti, zadávanie požiadaviek grafickému oddeleniu podľa toho, aký content potrebujeme do stratégie.
• Budeš tvoriť marketingové stratégie, plány, kampane pre všetky projekty spoločnosti
• Vieš sa rýchlo adaptovať a improvizovať
• Deadline je pre teba svätý
• Samostatnosť pri práci a schopnosť logického plánovania svojej práce
• Nechodíš do “práce", ale tam kde to miluješ
• Zodpovedný prístup za zverené projekty a úlohy
• Práca full-time v kancelárii v Bratislave, ak ešte niesi v BA - nevadí, radi ti pomôžeme sa tu prestahovať :)

Nabízíme

• Príjemný, priateľský a zároveň profesionálny tím s ambicióznymi ľudmi
• Kancel v Bratislave
• Byť dôležitou súčasťou tímu v inovatívnej spoločnosti s globálnym dosahom
• Možnosť spolupráce formou % podielu vo firme
• Možnosť sebarozvoja a osobnostného rastu, zdokonaľovania svojich silných stránok
• Príležitostný home-office

*Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie CV a info so skúsenostami z WEB3 priestoru.
*Nástup ASAP

Tešíme sa na Teba! 🤘🏼

Články z magazínu

Zobrazit všechny