Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Virtooal

Frontend Developer/ka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2700 — 5000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno23.08.2022

VIRTOOAL je jedným zo svetových lídrov technológie AR so zameraním na e-commerce. Jeho klientmi sú tisíce eshopov z celého sveta, ktoré potrebujú rýchlo, cenovo výhodne a jednoducho využívať donedávna poslednú výhodu kamenných predajní: najprv skús, potom kúp. Rozšírenú realitu pre okuliare, dekoratívnu kozmetiku, bižutériu, módny tovar (ale aj rúška, crazy šošovky apod.) od Virtooal používa napr. Chanel, L'Oreal, Yves Saint Laurent, Avon, Dermacol, Essilor, ale aj tie najmenšie začínajúce firmičky z každého svetadiela.
Práca vo Virtooal je zábavná, tvorivá a extrémne efektívna: maličký slovenský team s českým investorom dokazuje veľké veci.

Kde nás nájdeš? V Bratislave máme office v Campus City na Staromestskej 3.

Náplň práce

Čo u nás budeš robiť:

Vyvíjať frontend (Vanilla Javascript, Css, Html) našej unikátnej webovej aplikácie virtuálneho zrkadla (rozšírená realita, tzv. Try-On technológia) + prepojenie s API. Riešenie funkcionality aj dizajnovej (podľa pripravených podkladov v Invision) časť aplikácie.
Leadovanie nášho support teamu a frontend implementácia custom riešení.

Náš TECH STACK:

PHP 8, Vanilla JS, Webpack, Github, Laravel 9, CodeIgniter, Tailwind, Bootstrap, MySQL, Invision.
Trello ako project management tool.

Požadavky

  • HTML a CSS na pokročilej úrovni.
  • Pure Javascript (Vanilla JS) na vysokej úrovni.
  • Základy PHP vítané.
  • Skúsenosti s UI/UX dizajnom vítané.
  • Zodpovednosť, orientácia na výsledok, dodržiavanie termínov.
  • Dobré komunikačné zručnosti a "problem-solving" prístup.
  • Angličtina ti nerobí problém.

Nabízíme

  • office/home office v pomere 3:2
  • firemný notebook
  • mobil s paušálom a internetom
  • inšpiratívny team a pracovné prostredie
  • skúsenosti, ktoré nezískaš v žiadnom inom projekte na Slovensku

Články z magazínu

Zobrazit všechny