Výběrové řízení bylo uzavřeno

Seesame

Graphic designer / Графічний дизайнер

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno22.03.2022

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Náplň práce

We are looking for a skilled graphic designer from Ukraine to join our creative team. Together with a copywriter, art director and other colleagues, you will create visual concepts, design online and offline media or social media content. We work for various clients in the agency and we also like to help non-profit organizations change things for the better. We are a small team, but with a great desire to grow. Now you can be a part of it.
Your Responsibilities

  • Ideamaking and creation of campaign visuals and various digital tools
  • Visual design of social media profiles
  • Creation of brand identity and logotype
  • Graphic design of print formats, such as brochures, leaflets or posters

Ми шукаємо кваліфікованого графічного дизайнера в нашу творчу команду. Разом із копірайтером, арт-директором та іншими колегами ти створюватимеш візуальні концепції, розроблятимеш онлайн та офлайн медіа та контент для соціальних мереж. Ми працюємо з різними клієнтами в агентстві, а також любимо допомагати некомерційним організаціям, щоб змінити ситуацію на краще. Наша компанія складається з невеликої команди, але у нас є велике бажанням розвиватися. Тепер і ти можеш стати частиною нашої команди.

Твої обов'язки

  • Генерувати ідеї та створювати візуалізації для кампанії та різні цифрові інструменти
  • Візуальне оформлення профілів у соціальних мережах
  • Створення фірмового стилю та логотипу
  • Графічний дизайн друкованих форматів, таких як брошури, листівки чи плакати

Požadavky

Requirements and Skills

  • Creative thinking and a head full of ideas to be used in your design
  • Win attitude and desire to push the graphic design even further
  • Problem solving and the ability to decipher even more complex tasks
  • Team play and patience in working with the client
  • Skills and knowledge with Adobe graphics tools (or Figma and other)
  • Time management and experience in planning
  • Speaking English in order to easily interact with the colleagues 😊

Вимоги та навички

  • Креативне мислення та голова повна ідей, які будеш використовувати в процесі дизайну
  • Сильна позиція та бажання покращити графічний дизайн ще далі
  • Розв’язування задач і вміння розшифровувати складніші завдання
  • Командна гра та терпіння в роботі з клієнтом
  • Навички та знання графічних інструментів як Adobe (або Figma та інших)
  • Тайм-менеджмент та досвід в плануванні задач
  • Володіння англійською, щоб легко спілкуватися з колегами 😊

Nabízíme

What we Offer

  • Super friendly team of people and interesting projects
  • Relaxed environment without a regular corporate hierarchy
  • Pleasant office for work and career growth
  • Possibility to work in the office and from home
  • Contributions for education, books, conferences and relax plus extra rewards in our own Seesame app
  • 13th and 14th salary plus bonuses
  • Internal sharing sessions with breakfast

Що ми пропонуємо

  • Супер дружня команда людей та цікаві проекти
  • Спокійне середовище без регулярної корпоративної ієрархії
  • Приємний офіс для роботи та кар'єрного зростання
  • Можливість працювати як в офісі так і вдома
  • Внески на освіту, книги, конференції та відпочинок, а також додаткові винагороди у нашому власному додатку Seesame
  • 13-та і 14-та зарплата, плюс бонуси
  • Внутрішні спільні заняття зі сніданком

If you want to join us, send your CV and a link to the portfolio, PDF or other examples of your work.
We look forward to seeing you.

Якщо ти хочеш приєднатися до нас, надішли своє резюме та посилання на портфоліо, PDF або інші приклади твоїх робіт.
З нетерпінням чекаємо зустрічі з тобою.