Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Slovenská sporiteľňa

CRM Kampaňový/á Špecialista/Špecialistka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno15.08.2022

Náplň práce

Máš veľa nápadov? Vnímaš kampane bánk okolo seba? Čo si o nich myslíš?

Predpokladáš, že by si to vedel/a robiť lepšie? Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, ktorý sa už teraz stará o 1mil. aktívnych klientov, chceš riešiť cielené oslovenia klientov a strategické smerovanie, tak neváhaj a čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou úlohou?

Komunikovať s klientmi tak, aby boli spokojní, využívali banku na plno a hlavne nám boli verní. Zaujať nových klientov, a tých, čo už u nás sú, rozmaznávať 😊

Čo to v praxi znamená?

  • Budeš pri implementácií nového cloudového riešenia SAS CI 360, v ktorom budeš dennodenne pracovať
  • Zodpovedať za prípravu klientských ciest, tzv. Client Journey
  • Pripravovať a exekuovať omnichannel kampane priameho marketingu (push notifikácie, email, SMS, George promozóny,...)
  • Vymýšľať cieľové skupiny a message pre priame oslovenie našich klientov, a spolu s marketingom pripravovať kampane pre nových.
  • Vylepšovať už existujúce kampane
  • Neoddeliteľnou súčasťou tejto práce sú čísla, veľa čísel. Každú aktivitu treba vyhodnotiť a poučiť sa z nej, prípadne ukázať strategický prínos.
  • Budeš analyzovať trh a našu šancu zaujať v smogu iných bankových reklám.
  • Všetko čo si otestuješ, zhrnieš na jeden slide a odprezentuješ iným oddeleniam a manažmentu

Požadavky

Do tímu hľadáme :

  • Nie iba kolegu/kolegyňu, ale aj kamaráta/ku, ktorý/á zapadne do nášho tímu
  • Kto má skúsenosti v oblasti digi, online, youtube, emailing
  • Kolegu/kolegyňu so vzťahom k číslam a má aj analytické myslenie
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Schopnosť pracovať s reportmi a hľadať v nich kľúčové informácie
  • Kolegu/kolegyňu, ktorý si stojí si za svojím názorom a nebojí sa ho obhájiť aj pred veľkou skupinou ľudí
  • Kto má v sebe samostatnosť, systematickosť
  • Kto ovláda nástroje pre marketingový cloud a kampaňový manažment pre priamy marketing, napr. SAS Campaign Management, Exponea, Saleforce, Unica a pod.

Nabízíme

Vieme, že sa Ti bude u nás páčiť:

  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme Ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ.
  • Oddych je dôležitý. Preto Ti dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáš.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás na centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby si si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme Ti na to.
  • Ak u nás odpracuješ pol roka, pred letom Ti prispejeme 65% Tvojej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku Ti prispejeme do 3. piliera.
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme Ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že si tu nový/nová zabudneš takmer okamžite. Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top