Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Slovenská sporiteľňa

End Users Support - Brigádnik

MěstoBratislava

FormaPart-time

Platod 5 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno16.09.2022

Náplň práce

Poď k nám vyrásť

  • Budeš pevnou súčasťou ambiciózneho tímu, ktorý vždy ochotne pomôže.
  • Aj cez rutinné činnosti vieš rozvíjať svoj potenciál a budeš nápomocný kolegom pri ich problémoch s IT technikou.
  • Náplň tvojej práce bude stále zaujímavejšia. Budeš mať na starosti prípravu a inštaláciu počítačov, telefónov a tabletov pre koncových užívateľov – kolegov.
  • Ak si šikovný, držíme ti miesto v tíme aj po skončení školy.

Požadavky

Tvoj talent u nás zahviezdi, ak

  • si jedna ruka s najnovšími technológiami
  • si iniciatívny a činorodý
  • máš inovatívnosť v DNA
  • máš chuť sa rozvíjať a zlepšovať.

Aký máš byť? Ústretový, samostatný, zodpovedný, presný a milý, veď sa budeš venovať IT problémom kolegov, ktorým sa šikne ľudsky pretlmočiť IT skratky.

Nabízíme

Získavanie skúseností u nás sa ti zapáči:

  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Vďaka Student Hubu Sporky stretneš ľudí, ktorí ťa posunú vpred.
  • Priamo v budove je Cantina, kde sa v pohode naobeduješ.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba a rozvrhu.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás v centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.
  • Hodinová mzda 5,- €/ hod.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top