Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Slovenská sporiteľňa

Test Automation Engineer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2299 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno07.07.2022

Náplň práce

Poď s mami riešiť automatizáciu testovania bankových procesov v najväčšej slovenskej banke.

Do nášho sporkárskeho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Test Automation Engineer.
Ak si nadšenec automatizácie a prípadne aj robotizácie (RPA), ovládaš programovací jazyk, vieš hľadať kreatívne riešenia, rád komunikuješ s ľuďmi a pojmy ako GitLab, Jenkins, Robot Framework nepočuješ prvýkrát, tak si to možno práve ty, koho by sme medzi nami radi privítali.
Sme tím 5tich nadšencov nových technológií, ktorí v najväčšej slovenskej banke postavili svojimi vlastnými silami platformu na automatizáciu testovania, farmu mobilných zariadení, online požičovňu fyzických mobilných zariadení na vzdialené testovanie a taktiež platformu na robotizáciu bankových procesov. Čakajú nás ďalšie zaujímavé výzvy a práve preto hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže posúvať sa dopredu.

Ako Test Automation Engineer budeš:

  • spolupracovať na analýze procesov z pohľadu vhodnosti pre Test automatizáciu
  • zodpovedať za vývoj automatizovaných testov
  • zodpovedať za údržbu Test Automation platformy
  • optimalizovať existujúce automatizované procesy
  • navrhovať nové riešenia
  • poskytovať podporu pre členov tímu a koncových používateľov.

Požadavky

Uvítame, ak budeš mať:

  • skúsenosť s automatizáciou procesov (ideálne prostredníctvom Robot Framework)
  • znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (Python, Java, C#)
  • znalosť SQL a integračných protokolov SOAP/REST
  • znalosť správy OS Windows/Linux
  • skúsenosť s verziovaním kódu v git-e a CI/CD (ideálne Jenkins)
  • analytické a logické myslenie
  • tímového ducha
  • proaktívny prístup a chuť vzdelávať sa.

Nabízíme

Vieme, že sa ti bude u nás páčiť:

  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ.
  • Oddych je dôležitý. Preto ti dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáš.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás na centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby si si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme ti na to.
  • Ak u nás odpracuješ pol roka, pred letom ti prispejeme 65% tvojej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku ti prispejeme do 3. piliera.
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že si tu nový/á zabudneš takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí.
  • Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top