Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

sperky-eshop.sk

Copywriter / Content Creator

MěstoKošice

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno20.01.2023

Náplň práce

  • návrh, plánovanie a implementácia komunikačnej stratégie na sociálnych sieťach
  • tvorba zaujímavých a pútavých textov pre webstránky či blogy
  • implementácia aktuálnych trendov či udalostí do komunikačného plánu
  • vymýšľanie kreatívnych postov a ich realizácia v spolupráci s marketingovým tímom
  • pravidelný reporting aktivít a výsledkov
  • sledovanie aktualít zo sveta sociálnych sieti a content marketingu
  • podieľanie sa na interných marketingových aktivitách

Požadavky

  • flexibilita – očakávame od Teba schopnosť prispôsobiť sa naskočiť do rozbehnutého vlaku a zapojiť sa ku všetkým marketingovým aktivitám
  • kreativita – je potrebné, aby si dokázal pracovať s textami s dodržaním copywritingových pravidiel
  • tímový duch – marketing nie je vhodný pre sólových hráčov a preto by sme chceli, aby si bol tímovo orientovaný.
  • analytické myslenie – nehľadáme prázdne texty, hľadáme človeka, ktorý dokáže texty vytvárať s analytickým myslením, aby prospievali SEO
  • estetické cítenie a komunikačné zručnosti

Nabízíme

Baví Ťa písať a dokážeš sa vyjadrovať presne a spisovne? Si kreatívny pri tvorbe textov a dokážeš pracovať s kľúčovými slovami? Vieš pri písaní používať marketingové aplikácie? Ak si na všetky tieto otázky odpovedal áno, tak si presne človek, akého hľadáme do nášho tímu.
Do nášho marketingového tímu na Šperky-eshop hľadáme kreatívneho copywritera, ktorý dokáže vytvárať texty pre popisy produktov, blogy, ako aj pre všetok obsah na sociálne siete. Sme medzinárodne pôsobiaca firma s niekoľko miliónovými obratmi. Nie sme korporát a máme prorodinné zmýšľanie. Prudko rastieme a preto potrebujeme rozšíriť naše marketingové oddelenie práve o Teba. Nájdeš u nás stabilitu a príjemné pracovné prostredie v mladom a dynamickom kolektíve.
Možnosť fexibilnej pracovnej doby, účasť na nových projektoch, zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment, MultiSport karta a firemné stretnutia a Teambuildingové akcie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top