Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

St. Nicolaus

Brand Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno19.09.2022

Náplň práce

Do nášho Brand tímu hľadáme nového skúseného kolegu / kolegyňu, ktorého silnými stránkami sú kreativita, dynamickosť, zmysel pre detail a proaktívny prístup.

O aké značky ide, to sa dozvieš u nás na pohovore – máme zaujímavý mix silných slovenských značiek, spojených so zábavou, humorom či športom, ale aj značky spojené so závanom exotiky. V neposlednom rade si vieš u nás pričuchnúť aj k svetovým prémiovým značkám.

V čom bude spočívať Tvoja náplň práce?

  • lokálne aj exportné budovanie pridelených značiek (ATL, BTL, online, PR, eventy, sponzoring),
  • tvorba a implementácia marketingových stratégií pridelených značiek,
  • samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít,
  • spravovanie a prerozdeľovanie rozpočtu značiek počas celého roka,
  • spolupráca a koordinácia aktivít s internými tímami, ako aj externými dodávateľmi,
  • príprava vybraných analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb,
  • aktívna účasť v procese vývoja nových produktov a optimalizácii produktového portfólia,
  • priebežné vyhodnocovanie realizácie akčných plánov a kvality exekúcie,
  • administrácia zvereného portfólia značiek.

Požadavky

  • máš za sebou aspoň 3 roky praxe na obdobnej pozícii,
  • skúsenosti s New Product Development,
  • skúsenosti s komplexnou starostlivosťou o značku,
  • schopnosť stanoviť si priority,
  • kreatívne a inovatívne myslenie,
  • schopnosť samostatnej práce a rozhodovania,
  • samostatná, kreatívna, dynamická a proaktívna osobnosť,
  • schopnosť pracovať pod stresom a doťahovať veci do konca,
  • a hlavne, aby si bol ten správny parťák do tímu :)

Nabízíme

  • úspech, ktorý prináša motivujúce finančné ohodnotenie,
  • stabilnú prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
  • mobilný telefón, notebook ako základnú pracovnú výbavu, ktorá bude vždy plne k dispozícii,
  • samozrejmosťou sú zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
  • podporujeme aj pravidelné športové aktivity prostredníctvom programu Multisport,
  • máš možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
  • zabezpečíme ti aj pravidelný kurz cudzieho jazyka,
  • máme u nás otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
  • káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
  • nezabudnuteľné sú naše firemné spoločenské a športové teambuildingové akcie,
  • jednoducho viaceré zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top