Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Top4Sport

PHP Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Aktualizováno19.04.2023

We help athletes reach their TOP potential🏃

We are a young progressive company that is becoming one of the leading European players in the sports equipment e-commerce field. In selected sports, we are building a portfolio of specialized stores that help innovate the world of sports retail.

Náplň práce

  • Postaráš sa o naše e-shopy alebo náš administratívny systém, máme zoznam úloh, z ktorých si vyberieš podľa tvojich preferencií a firemných priorít
  • Budeš sa podieľať na vývoji nových funkcií a v prípade potreby upravovať niektoré existujúce
  • Staneš sa súčasťou celého životného cyklu vývoja s priamym prístupom k spätnej väzbe od zákazníkov

Požadavky

  • Hľadáme skúsených backendových vývojárov. Niekoho, kto už niekoľkokrát prešiel celým vývojovým procesom, pracoval v tíme a realizoval alebo podporoval vlastné alebo aj cudzie projekty
  • Radi by sme našli samostatnú a proaktívna osobnosť, na ktorú sa vieme spoľahnúť pri práci z domu
  • Privítame kolegu s komunikatívnou angličtinou, ktorý sa zvládne dorozumieť aj s našimi kolegami zo zahraničia

Naše technológie:

  • Frontend: JavaScript, SaSS a Bootstrap, Latte templates, webpack, gulp, Vitejs, rollerup
  • Backend: PHP 8+, Nette 3+, Symfony 6+, MariaDB, ElasticSearch
  • Iné: phpstorm, phpstan, phpfixer, php tester, gitlab, docker, kibana, composer, cypress
  • Snažíme sa pracovať so štvrťročnými cieľmi, projekty spravujeme v Redmine a prechádzame na Jira
  • Klient je interný a všetci sa poznáme osobne. O komunikáciu medzi tímom a klientom sa však zvyčajne stará projektový manažér.

Výberové konanie:
Daj nám vedieť ak ťa pozícia zaujala a my sa ti obratom ozveme. Máme len jedno kolo pohovorov, na ktorom sa stretneš s managerom vývojového tímu Romanom, ktorý ti odpovie na tvoje otázky.
Pošli svoje CV alebo Linedln profil a do týždňa ti napíšeme výsledok.

Nabízíme

  • Remote job
  • Full time alebo IČO
  • Výber vlastnej techniky podľa budgetu
  • Flexibilný pracovný čas a plný home office
  • Lekcie anglického jazyka
  • Zamestnanecké zľavy vo všetkých našich e-shopoch
  • Voľné vstupy na rôzne športové podujatia
  • 25 dní dovolenky

Články z magazínu

Zobrazit všechny